Domov Novinky Prestigio prináša nové riešenia pre vyššiu produktivitu

Prestigio prináša nové riešenia pre vyššiu produktivitu

Zdielať

Prestigio_SolutionsMedzinárodný výrobca Prestigio predstavuje nový rad výrobkov Prestigio Solutions do tried, kancelárií a na verejné priestranstvá. Základnou platformou týchto riešení sú multidotykové LCD obrazovky rôznych veľkostí, kombinované s množstvom softvérových balíčkov. Prinášajú skvelé možnosti pre ručné písanie, spoluprácu, interaktívnu reklamu a bezdrôtovú komunikáciu so smartfónmi a tabletmi. Riešenia Prestigio Solutions sa zameriavajú hlavne na vzdelávanie, meetingy a konferencie a digitálne informačné tabule. Kľúčovým prvkom týchto riešení sú obrazovky Prestigio MultiBoard. Ide o All-In-One PC s priestrannou interaktívnou LED obrazovkou, ktorá využíva komplexnú multidotykovú technológiu. Poháňa ju procesor Intel Core i5 a operačný systém Windows 7 alebo 8. Interaktívne tabule Prestigio MultiBoard budú dostupné s obrazovkami v niekoľkých veľkostiach: 42” (106 cm), 55” (140 cm), 65” (165 cm), 70” (178 cm) s rozlíšením Full HD a 84” (214 cm) s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160 obrazových bodov). Prestigio MultiBoard All-in-One PC nie je len hardvér. Využíva rôzne druhy softvéru, ktorý bol špeciálne navrhnutý na zvýšenie efektivity a interaktivity, a podporuje nové spôsoby poskytovania informácií v podnikaní a vzdelávaní. Už žiadne zbytočné tlačenie materiálov, zaprášené tabule, obyčajné počítače alebo projektory – Prestigio MultiBoard v podobe jediného zariadenia prináša farby, obraz, zvuk, interaktivitu a dynamiku.

Dodávaný softvérový balík obsahuje sadu predinštalovaných aplikácií vyvinutých špeciálne pre zariadenia Prestigio MultiBoard: intuitívne a efektívne programy Prestigio EasiNote, Prestigio EasiMeeting, Prestigio Easishow a Prestigio EasiSign. Tieto programy prinášajú nové spôsoby spolupráce, odstraňujú bariéru medzi prezentujúcim a publikom alebo učiteľom a žiakmi. Prednášajúci môže počas prezentácie vytvárať a vo veľkom rozsahu upravovať objekty z množstva vytvorených šablón. Ručné písanie na tabuliach Prestigio MultiBoard je prirodzené a pohodlné. Komfort zvyšuje aj funkcia rozpoznávania textu.

Vďaka aplikácii mClass dokáže Prestigio MultiBoard bezdrôtovo komunikovať so zariadeniami Prestigio MultiPad a MultiPhone alebo s inými tabletmi či smartfónmi s operačným systémom Android. To rozširuje možnosti spolupráce medzi učiteľom a žiakmi počas výuky. Interaktívne testy celej triedy môžu prebiehať napríklad tak, že študenti odpovedajú prostredníctvom svojho telefónu s Androidom.

Prestigio Solutions sa zameriavajú na vylepšenie podnikania a zvýšenie efektivity a produktivity v oblasti vzdelávania. Siarhei Kostevitch, zakladateľ a výkonný riaditeľ ASBIS Group a prezident spoločnosti Prestigio, to komentuje: „Prestigio má za cieľ neustále prinášať najmodernejšie technologické vylepšenia na rôzne segmenty trhu. Teraz chceme poskytovať aj nástroje, ktoré posunú vzdelávanie a firemnú spoluprácu na úplne inú úroveň. A ako vždy svoje výrobky prinášame za atraktívne ceny.“

Zdroj: Tlačová správa Prestigio

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno