Domov Novinky Prestigio MultiPad Visconte Quad: 8-palcový Windows tablet

Prestigio MultiPad Visconte Quad: 8-palcový Windows tablet

Zdielať

Prestigio MultiPad Visconte QuadPrestigio predstavuje nový 8-palcový tablet so systémom Windows – MultiPad Visconte Quad. S rýchlym štvorjadrovým procesorom Intel Inside, plnou verziou operačného systému Windows 8.1 a s predinštalovaným kancelárskym softvérom Office 365 Personal si novinka poradí aj s každodennými úlohami pri práci či štúdiu. Výrobca ho vybavil najnovším štvorjadrovým procesorom Intel s taktom 1,83 GHz, ktorý sa stará o výkon optimalizovaný pre systém Windows 8.1. S výkonnejšou batériou s kapacitou až 4000 mAh zvládne na jedno nabitie až 6 hodín prehrávania videí alebo 170 hodín v pohotovostnom režime.

Osem palcový viacdotykový IPS LCD displej s rozlíšením 1280×800 obrazových bodov je dostatočne komfortný pre prácu s dokumentami, surfovanie na webe aj pozeranie videí a fotografií. Vďaka štíhlemu a kompaktnému prevedeniu je tablet ideálnym spoločníkom na cestovanie, pričom použi-té materiály zaisťujú jeho pevnosť a odolnosť pri častom prenášaní.

Nový tablet tiež ponúka široké možnosti konektivity v podobe Wi-Fi, 3G, Bluetooth 4.0 Smart, ako aj samotného operačného systému Windows 8.1, ktorý umožňuje používať celý rad aplikácií a prí-slušenstva, ako sú napríklad tlačiarne, skenery, fotoaparáty a ďalšie. Prestigio MultiPad Visconte Quad bude uvedený do predaja v decembri 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 119 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Prestigio PMP810TE3GBS poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Prestigio

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno