Domov Novinky Prestigio MultiKey: Osobné veci pod kontrolou

Prestigio MultiKey: Osobné veci pod kontrolou

Zdielať

Prestigio MultiKey 01Prestigio uvádza na náš trh elektronický prívesok Prestigio MultiKey, ktorý funguje ako lokalizátor pre telefón, tablet a iné cennosti. Po spárovaní s vašim mobilným zariadením tiež pomôže pohodlne vyhotoviť selfie fotku, alebo pomocou svetelného či zvukového signálu upozorní na prichádzajúci hovor a sms správu. Komunikuje s mobilnými zariadeniami prostredníctvom technológie Bluetooth. Akonáhle sa od nich vzdialite na viac ako 5 metrov, upozorní na to zvukovým signálom. Vďaka tomu svoj smartfón už nezabudnete pri odchode z domu ani na stole v kaviarni.

Tiež  môžete použiť ako spúšť pre fotoaparát mobilného zariadenia. Pomocou svetelného alebo zvukového signálu zas upozorní na prichádzajúci hovor alebo sms správu. Výrobca myslel aj na tých, ktorí občas zabúdajú, kde svoj telefón položili. Dvojklikom na prívesku spustíte na mobilnom zariadení alarm, čím ho bez problémov lokalizujete.

Prestigio MultiKey 02

Upozornenie funguje aj naopak, stačí si spustiť aplikáciu na smartfóne a prívesok aktivuje zvukový signál. Túto možnosť určite oceníte aj v prípade, že prívesok pripevníte na kľúče, prípadne iné cenné osobné veci. Prívesok je kompatibilný so smartfónmi a tabletmi s operačným systémom Android 4.3 a vyšším a Bluetooth 4.0 a vyšším. V predaji je v bielej a tmavomodrej farbe za odporúčanú cenu 17 eur. Aplikácia pre elektronický prívesok je dostupná na tejto adrese.

Zdroj: Tlačová správa Prestigio

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno