Domov Novinky Press Play a Microsoft vydali dobrodružnú hru

Press Play a Microsoft vydali dobrodružnú hru

Zdielať

max-the-curse-of-brotherhoodDánske vývojárske štúdio Press Play a Microsoft Studios dnes vydali hru Max: The Curse of Brotherhood pre Xbox 360 a Steam. Max: The Curse of Brotherhood kombinuje príbehové dobrodružstvo a akciou nabitú platformovku s chytrými hádankami. 

Hrdina Max, vyzbrojený iba čarovnou fixkou, musí čeliť zlu na každom kroku fantastického sveta, aby zachránil mladšieho brata Felixa. Dobrodružstvo Max: The Curse of Brotherhood je určené pre každého hráča bez rozdielu veku, obsahuje päť magických síl a dvadsiatku levelov zasadených do siedmich unikátnych svetov. Hra Max: The Curse of Brotherhood je dostupná vo verziách pre Xbox One, Xbox 360 a Steam v cene 14,99 eur.

Press Play je ocenené herné vývojárske štúdio z dánskeho Copenhagenu. Press Play založili v roku 2006 Rune Dittmer, Ole Teglbjarg a Mikkel Thorsted. Od svojho vzniku vytvorili niekoľko hier, no preslávila ich pôvodná tvorba, hlavne: Tentacles, Max and the Magic Marker a Max: The Curse of Brotherhood. Aktuálne majú vo vývoji niekoľko neohlásených projektov. Začlenenie do rodiny Microsoft Studios v roku 2012 umožnilo Press Play udržať si kreatívnu slobodu pri vyvíjaní projektov. Press Play vytvára originálne hry pre geekov, mamy a iných výnimočných ľudí.

Zdroj: Tlačová správa Microsoft

Zdielať
Predchádzajúci článokPrvé informácie o Nokia Cyan
Nasledujúci článokNetflix bude v ďalších Európskych krajinách
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno