Domov Novinky Premeňte svoj smartfón, alebo tablet na jedinečné zariadenie

Premeňte svoj smartfón, alebo tablet na jedinečné zariadenie

Zdielať

Jedinecne_zariadenie_stylChcete vytŕčať z davu alebo darovať na Vianoce netradičný darček? Máme pre vás zaujímavý a nevšedný tip. Personalizovanú potlač na mobil, tablet či inú elektroniku, dostupnú v internetovom obchode Agem.sk.

Dosť bolo stereotypu! Svoju techniku si teraz môžete ozvláštniť a personalizovať jedným zo stoviek motívov z rôznych kategórií alebo si vytvoriť svoj vlastný. A to všetko z pohodlia domova. Pomocou jednoduchého online konfigurátora si zvolíte, aký typ zariadenia chcete nechať potlačiť, vložíte do virtuálneho nákupného košíka motív potlače a hotovo.

O niekoľko dní vám doručíme hotový “skin”, teda ochrannú a odolnú vinylovú samolepku s grafickým dizajnom. “Skiny sú navrhnuté tak, aby perfektne sedeli na váš tablet, notebook, telefón, e-čítačku alebo iné zariadenie dennodennej potreby,” vysvetľuje Ferdinand Rezník, riaditeľ AGEM Computers, „navyše, môžu podporiť Vašu firemnú identitu, a sú tak skvelým darčekom napríklad pre zamestnancov.“

Ak v zozname zariadení nenájdete to vaše, žiadny problém. Jednoducho zadáte rozmery a vyrobíme vám nálepku – skin presne podľa vašej požiadavky. “Polepiť” teda môžete prakticky čokoľvek. Ozvláštniť si môžete mobil, tablet, fotoaparát, smart hodinky, e-čítačku kníh alebo dokonca GPS navigáciu. To všetko za mimoriadne priaznivé ceny od 7,90€ za smartfón, 10,90€ za notebook.

Zdroj: Tlačová správa AGEM

2 komentárov

  1. Potrebovala by som potlac frozen ake mate mitivy na tuto tematiku…tablet mam:tablet samsung galaxy tab 4 (T530) (SM-T530NZWAXEZ)biely

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno