Domov Novinky Prekvapivé výsledky testov odolnosti HTC One M8

Prekvapivé výsledky testov odolnosti HTC One M8

Zdielať

HTC ONE M8 TestHTC One M8 bol síce predstavený len včera, ale už sa objavili crash testy a dokonca aj skúšky odolnosti proti vode. To je výhoda mať smartfón v predaji hneď po jeho odhalení, ako je to teraz. Dnes 9:00

Nebudeme kaziť zábavu, že chuť z ničenia prináša na nič netušiaci smartfón v nižšie uvedenom videu môžme len povedať, že nový One M8 si počínal pozoruhodne dobre v tých testoch, vrátane ponoru pod vodu. Kovové šasi, ktoré pokrýva 90% smartfónu dokazuje, že je odolný aj počas scenáru s kladivom , a zároveň sa nezdá byť príliš strnulí, pretože búchať kladivom po displeji s úsilím poškodiť displej, no neukážu sa žiadne škody na displeji, ktorý je tak veľký.

Test kladivom:

Test pádu na zem:

Najväčším prekvapením je však test vody. HTC One M8 nemá žiadnu certifikáciu odolnosťou proti vode, ale napriek tomu prežil ponorenie vo vodnom kúpeli na viac ako hodinu bez zjavného poškodenia vnútorných súčiastok, vrátane Duo fotoaparátu, ktorý zostal plne funkčný.

Test ponorenia do vody:

Čo poviete na tieto testy, ktoré boli vykonané na tejto novinke? Presvedčilo by vás to k jeho zakúpení?

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokNa predstavenie OnePlus One sa oplatí čakať
Nasledujúci článokMicrosoft zverejnil kódu k MS-DOSu a WORDu 1.0
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno