Domov Novinky Predstavujeme špeciálnu edíciu klávesnice Cooler Master

Predstavujeme špeciálnu edíciu klávesnice Cooler Master

Zdielať

Spoločnosť Cooler Master predstavuje MasterKeys Pre L NVIDIA Edition. Špeciálny model klávesnice ponúka typické zelené LED podsvietenie s niekoľkými režimami, Cherry MX Red spínačmi, systém nastavenia “on-the-fly” a dizajn využívajúci prvky spoločnosti NVIDIA, pričom robustná klávesnica kopíruje štandardný vzhľad klávesnice MasterKeys Pre L.

Klasické rozloženie kláves dopĺňa numerický blok a grafické prvky NVIDIA na vybraných klávesoch. Zacielenie produktu na fanúšikov výrobcu grafických kariet reprezentuje svietivo zelené podsvietenie umocnené bielu kovovú podkladovú doskou, ktorá napomáha intenzite odlesku. Intuitívny systém “on-the-fly” využíva funkčné tlačidlo na nastavenie širokého spektra možností bez nutnosti inštalácie softvéru.

Nastaviť je možné niekoľko režimov podsvietenia, makier a užívateľské profily. Súčasným stlačením FN a ESC možno klávesnicu prepnúť z herného modu do pracovného pre zamedzenie nechceného použitie makra. Samotná funkčná klávesa potom umožňuje jednoduchšiu orientáciu v on-the-fly režime len pohľadom na klávesnici. Cooler Master MasterKeys Pre L NVIDIA Edition bude k dispozícii na trhu v priebehu augusta za odporúčanú koncovú cenu 135 eur s DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno