Domov Novinky Predobjednávky Redmi Note a únik fotografií Mi3S

Predobjednávky Redmi Note a únik fotografií Mi3S

Zdielať

Xiaomi Redmi NoteVďaka svojej chytrej marketingovej stratégii s názvom “Hunger Marketing” sa Xiaomi podarilo predať 100.000 Redmi Note za 34 minút už počas marca. Teraz sa spoločnosť môže pochváliť, že ich 161 dolárový smartfón si predobjednalo 15 miliónov ľudí. Toto číslo poráža Apple kumulatívne iPhone 5S a iPhone 5C, ktorí za víkend predali 9 miliónov dolárov, podobne ako tomu bolo pri Samsung Galaxy S5

Nezabúdajme, že definícia predobjednania  Xiaomi nemusí nutne znamenať, že používatelia zaplatili Redmi Note. Redmi Note stojí 161 dolárov a môže sa pochváliť 5,5 palcovým displejom s rozlíšením 1280×720 pixelov, štvorjadrovým procesorom taktovaným na 1,7 GHz a 2 GB RAM. Má 16 GB vnútornú pamäť, zadný 13 MPx fotoaparát a 3200 mAh batériu. Operačný systém je Android 4.2.2 s nadstavbou MIUI.

Spoločnosť rozširuje svoje pôsobenie na trhu a do konca tohto roka začne predávať vlajkovú loď Xiaomi Mi3 v Indii, Brazílii a Rusku, rovnako ako aj v Indonézii, Malajzii, Mexiku, Filipínach, Thajsku, Turecku a Vietname.

Xiaomi-MI-3S-AnTuTu

Fotografie nadchádzajúcej vlajkovej lodi spoločnosti Xiaomi Mi3S sa objavili v Číne. Miestny výrobca sa pripravuje na vydanie ďalšieho high-end smartfónu na miestnom trhu a k nám sa dostali niektoré jeho špecifikácie. Xiaomi Mi3S bude poháňaný procesorom Snapdragon 801 a ako ukazuje AnTuTu screenshot ide o štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon taktovaný na 2,5 GHz. 3 GB RAM zaistí bezproblémový multitasking, zatiaľ čo operačným systémom bude Android 4.4.2 KitKat s nadstavbou MIUI. Interná pamäť tohto konkrétneho smartfónu je 16 GB a je pravdepodobné, že bude taktiež aj 64 GB verzia.

Xiaomi-MI-3SXiaomi-MI-3S-2

Parametre tiež hovoria aj o 5 palcovom displeji s rozlíšením 1080p, aj keď toto doteraz nebolo potvrdené. Dnes sa objavili fotografie dizajnu smartfónu Xiaomi Mi3S, ktorý bude podobný ako jeho predchodcovia, ale s viac zaoblenými rohmi. Xiaomi Mi3S by vraj mal mať cenu, ktorá bude začínať okolo 320 dolárov, ale zatiaľ sú to nepotvrdené informácie.

Zdroj: GSMarena 1, 2

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno