Domov Novinky Predajňa Samsung v Bory Mall štartuje už zajtra

Predajňa Samsung v Bory Mall štartuje už zajtra

Zdielať

Samsung Level OnSpoločnosť Samsung otvára vo štvrtok 13. novembra o 10:00 druhú Galériu Samsung v Bratislave v novom nákupnom centre Bory Mall. Ide v poradí o štvrtú Samsung Galériu. Nákupné centrum sa nachádza medzi mestskými časťami Lamač a Devínska Nová Ves a svojou veľkosťou plní úlohu nadregionálneho nákupného centra.

Spoločnosť si pri tejto príležitosti pripravil pre svojich zákazníkov špeciálnu akciu. Prvých 50 zákazníkov, ktorí si kúpia smartfón Samsung Galaxy Alpha, si bude môcť vybrať a zadarmo odniesť kvalitné slúchadlá Level On v hodnote 169,90 eur alebo bluetooth reproduktor Level Box v hodnote 159,90 eur. Každý zákazník, ktorý si od 13. 11. do 16. 11. kúpi akýkoľvek televízor, dostane predĺženú záruku 5 rokov. Pri kúpe novinky, zakriveného UHD televízora UE55HU7100, dostane zadarmo ako darček LED monitor v hodnote 299 eur.

Samsung Level Box

Nová Samsung Galéria má rozlohu 120 metrov štvorcových a záujemcovia značky tu nájdu najnovšie produkty z čiernej a bielej techniky, mobilných zariadení a IT.

Samsung UE55HU7100

Zákazníkom ponúka okrem horúcich noviniek aj predĺženú záruku o 1, 2 alebo 3 roky, odvoz a inštalácia spotrebičov. Predajňa sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží, otvorená bude denne od 9:00 do 21:00.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno