Domov Novinky Pre prvých majiteľov Galaxy Note 3 má Samsung darček

Pre prvých majiteľov Galaxy Note 3 má Samsung darček

Zdielať

samsung_galaxy_note_3Samsung pri príležitosti spustenia predaja nového Samsung Galaxy Note 3 pripravil špeciálnu ponuku. V dvoch slovenských značkových predajniach Samsung bude pre prvých 30 majiteľov Galaxy Note 3 pripravený darček v podobe voucheru na Samsung Galaxy Gear úplne zadarmo.

Samsung Galaxy Note 3 sa začne predávať celosvetovo v rovnaký deň a tak aj slovenskí fanúšikovia si ho budú môcť kúpiť už OD 25. septembra. Odporúčaná cena je 749 € vrátane DPH.

„Tým najväčším priaznivcom Note 3 chceme dať jedinečný darček. Preto sme zvolili naše hodinky Galaxy Gear. Tie sa objavia na pultoch slovenských obchodov zhruba v prvej polovici októbra, ale prvým majiteľom Galaxy Note 3 ich pošleme priamo domov,“ hovorí Roman Šebek, riaditeľ divízie mobilných telefónov a digitálnych fotoaparátov spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Ak sa zákazníci rozhodnú ísť pre Samsung Galaxy Note 3 k svojmu obľúbenému predajcovi mobilných telefónov či elektroniky, odporúčame si najprv overiť dostupnosť nového Galaxy Note 3. V celej distribučnej sieti sa bude postupne objavovať.

Samsung_Galaxy_Gear_01

Kto sa bude chcieť stať jedným z prvých majiteľov Galaxy Note 3 a vyberie sa pre neho hneď v stredu, mal by zvážiť návštevu dvoch vybraných slovenských značkových predajní Samsung: v Bratislave v nákupnom centre CENTRAL a v Košiciach v nákupnom centre Aupark.

Pre 30 najrýchlejších zákazníkov v každej z dvoch predajní je pripravený exkluzívny darček (vždy jeden kus na osobu). Spolu s novým Galaxy Note 3 v bielej farbe dostanú aj voucher na jedno balenie hodiniek Galaxy Gear zadarmo. Tie budú doručené domov každému kupujúcemu po tom, čo sa Galaxy Gear objaví v predaji.

Predaj Galaxy Note 3 bude v spomínaných slovenských značkových predajniach Samsung spustený 25. septembra o 12:00.

Kontaktné údaje na predajne Samsung Galaxy Note 3 na Slovensku:

  • OC Centrál, Metodova 6, Bratislava. Otváracia doba: 10 – 21 hod.
  • Nákupno-zábavné centrum Aupark, Námestie osloboditeľov, Košice. Otváracia doba: 9 – 21 hod.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno