Domov Novinky Prázdniny s filmovými hviezdami na kanáli FilmBox Premium

Prázdniny s filmovými hviezdami na kanáli FilmBox Premium

Zdielať

FilmBox LogoDiváci kanálu FilmBox Premium budú mať v decembri pravdepodobne problém odtrhnúť sa od obrazoviek svojich televízorov. Vynovená stanica má pripravené filmové premiéry, ktoré odvysiela ešte pred koncom tohto roka. FilmBox Premium nahradí od 1. decembra doterajšiu vlajkovú loď FilmBox Extra. Na obrazovkách FilmBox Premium zažiaria herecké hviezdy prvej veľkosti ako Julia Roberts, Drew Barrymore, Russell Crowe, Mark Wahlberg, Mila Kunis, Jake Gylenhall, Audrey Tautou, Natalie Portman a Anne Hathaway. Divákom FilmBox Premium ponúknu atmosféru kinosál počas celého decembra.

Na kanále FilmBox Premium odštartujeme december pondelkami venovanými francúzskej tvorbe, ktoré ponúknu snímky ako Nedotknuteľní. Je to jeden z najvýznamnejších francúzskych filmov posledných rokov, s mimoriadne priaznivými kritikami. Ďalej uvidíte film Nežnosť, decentnú romantickú komédiu s okúzľujúcou Audrey Tautou, či rodinnú komédiu Mikulášove šibalstvá na motívy známych detských kníh od Goscinniho.

Keď rozbalíte darčeky a budete sa chcieť odreagovať či zabaviť, nalaďte si kanál FilmBox Premium a pozrite si napríklad Drew Barrymore vo filme Máme radi veľryby, romantickej dráme o kampani na záchranu rodiny veľrýb, ktoré uviazli pod ľadovým príkrovom v Arktíde (25. decembra o 21:00). Je Russel Crowe dobrým spevákom? Presvedčte sa sami pri sledovaní muzikálu Bedári (26. decembra o 21:00).

Silvestrovská noc na stanici FilmBox Premium vám spoľahlivo navodí potrebnú atmosféru. Noc plnú zábavy odštartuje komédia Macík, v ktorej uvidíte neposlušného a trochu zvráteného medvedíka Teda a jeho najlepšieho kamaráta Johna (Mark Wahlberg), bývalého modela predvádzajúceho spodné prádlo pre Calvina Kleina.

FilmBox Premium TV premiery

Jake Gyllenhaal, jeden z najatraktívnejších súčasných hollywoodskych hercov prinesie divákom FilmBox Premium po náročných sviatočných dňoch zaslúžený relax. Maratón filmov s Jakom Gyllenhaalom začína 27. decembra večer sci-fi thrillerom Zdrojový kód, po ktorom bude nasledovať krimi dráma Patrola a vojnový thriller Bratia, v ktorých ďalej hrajú Tobey Maguire, Natalie Portman a Sam Shepard.

Z decembrových premiér na ďalších programoch FilmBox nesmieme zabudnúť na jednu horúcu premiéru. 25. decembra o 10.00 sa na stanici FilmBox HD predstaví Julia Roberts v snímke Snehulienka, fantasy komédii na motívy rovnomennej rozprávky.

Zdroj: Tlačová správa FilmBox

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno