Domov Novinky Poznáte gamingový tablet?

Poznáte gamingový tablet?

Zdielať

Yarvik Tab07-220Na slovenský trh prichádza gamingový tablet Yarvik Tab07-220. Rozdielom oproti klasickému tabletu a zároveň jeho prednosťou je umiestnenie plne programovateľných hráčskych tlačidiel priamo na okrajovej časti displeja, čím poskytuje vysoký komfort pri ovládaní Vašich obľúbených hier.

Spomedzi hráčskych tlačidiel určite oceníte D-pad, joystick, Abxy schému ovládacích tlačidiel, 2 analógové tlačidlá a 4 hotkey tlačidlá (klávesové skratky). Pracuje pod operačným systémom Android s dvojjadrovým procesorom Cortex-A9, taktovaným na 1,6 GHz. Potom tu je praktický 7 palcový displej s rozlíšením 1024×600 pixelov. Interná pamäť je 8 GB, ktorá sa dá rozšíriť pomocou pamäťových kariet microSD až do 64 GB.

Zároveň má v sebe zabudované aj klasické tabletové aplikácie ako napr. prehliadač, budík, kontakty, kalkulačka, kalendár, fotoaparát, e-book reader, music player, video player, fotogalériu, play store, či hlasový záznamník. Potom sú tu predinštalované hry Fun Run a Trial X-treme 3. Ďalšie množstvo hier je možné stiahnuť si cez Play Store. Svojou cenou 118,80€ a moderným dizajnom je predurčený osloviť nielen tých, ktorí radi vyhrávajú.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Yarvik TAB07-220 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zdroj: Tlačová správa AGEM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno