Domov Novinky Poznáme horúce Androidové novinky tejto jesene

Poznáme horúce Androidové novinky tejto jesene

Zdielať

Horuce_Androidove_novinky_tejto_jesenePrinášame októbrový výber špičkových mobilov a tablet s Androidom, ktoré aktuálne prichádzajú na slovenský trh. Do ponuky ich zaradil e-shop Agem.sk.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 – Plnohodnotný web aj na cestách

Ak hľadáte špičkový, elegantný a praktický tablet, nový Galaxy Tab 3 7.0 je pre vás ideálnou voľbou. Vďaka novým, štíhlejším rozmerom je výborne uchopiteľný, doslova sadne do ruky. Je užší, no zároveň ponúka väčšiu plochu dotykovej obrazovky – a teda aj lepšie možnosti jej využitia. Ďalším plusom je, že je ľahší než konkurencia či jeho predchodca.

A samozrejme nechýba mu ani výkon. Vďaka modernému a rýchlemu dvojjadrovému procesoru s frekvenciou 1,2 GHz zvládne každú zadanú úlohu. Hladko, rýchlo a dokonale.

Samsung_Galaxy_Tab_3_7.0

Tabletu od Samsungu nechýbajú samozrejme ani dva fotoaparáty, s rozlíšením 3 a 1,3 megapixela. Pohodlne s nimi teda môžete uskutočňovať videohovory, fotografovať okolie a robiť dokonalé autoportréty. Web na tomto novom Galaxy Tab 3 -7.0 môžete prehľadávať mimoriadne jednoducho a rýchlo vďaka systému Channel Bonding. So službou Video Hub máte k dispozícii dokonalého správcu filmov, videí, Music Hub zase poskytuje skvelé zážitky z hudby. A nechýba ani herný Game Hub.

HTC Desire 601 – Rýchlosť a špičkové fotky

Novinka na trhu so smartfónmi HTC Desire 601 má mnoho pôsobivých funkcií a je pritom cenovo dostupná. Jeho pokročilý fotoaparát s funkciou sekvenčného snímania doslova rozhýbe vaše fotografie. Nové HTC ponúka aj prvotriednu a superrýchlu sieť štvrtej generácie 4G LTE – tá zabezpečuje (v prípade dostupnosti) mimoriadne rýchle streamovanie hudby či videa.

HTC_Desire_601

Tento chytrý telefón je doslova stvorený pre počúvanie hudby a sledovanie videí. A to vďaka HD Rozlíšeniu a skvelým zvukom BoomSound. Má dva predné stereo reproduktory a tie zabezpečujú plný zvuk.

Sony Xperia Z1 – To najlepšie od Sony. Pre najlepších

Xperia Z1 je prémiovým smartfónom a vlajkovou loďou značky Sony. Vďaka ním objavíte doslova novú dimenziu výrazu “excelentný”. Foťte v skvelej kvalite, natáčajte video a vyskúšajte si inovatívne aplikácie. To všetko krásne zabalené do skutočne elegantného zovňajška.

Sony_Xperia_Z1

Fotoaparát Xperie Z1 je vyrobený z rovnakých komponentov, ako digitálne fotoaparáty od Sony – je to teda skutočne špičkový telefón pokiaľ hovoríme o snímaní fotografií. Obrázky a videá, ktoré robí, nikdy nebudú rozmazané vďaka technológii SteadyShot. Kvalitu snímkov zabezpečujú šošovky G Lens, ktoré získali niekoľko ocenení.

Zdroj: Tlačová správa AGEM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno