Domov Novinky Podľa testov je lepší Samsung Galaxy S7 s chipsetom Exynos

Podľa testov je lepší Samsung Galaxy S7 s chipsetom Exynos

Zdielať

Nové a veľmi obľúbené vlajkové lode spoločnosti Samsung – Galaxy S7 a S7 Edge vyvolali istú kontroverziu medzi používateľmi, pretože pre určité trhy sa dodáva verzia so stajňovým chipsetom Exynos 8890 a pre ďalšie zase s chipsetom Qualcomm Snapdragon 820. Ako to teda je?

Samsung_Galaxy_S7_benchmark

Podľa prvých testov jasne vyhrala verzia s chipsetom Snapdragon 820, ktorá porážala model Exynos 8890. To boli ale iba testy prvých prototypových verzií a napríklad vo Vietname sa predávajú obe verzie, kvôli čomu vzniklo množstvo porovnávacích videí. Ostré verzie a dôkladnejšie porovnanie však poukazujú na to, že Exynos 8890 je lepšie odladený a hoci Snapdragon podáva v benchmarkoch lepšie výsledky, čísla nie sú všetko a preukázateľne rýchlejšie prostredie, rôzne denné používateľné úkony či spúšťanie aplikácií bežia rýchlejšie práve na modeli s chipsetom Exynos.

https://www.youtube.com/watch?v=r_sPVQ4VFvs

Zdroj: SamMobile

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Axago PWB-S10
Nasledujúci článokŠéf Huaweiu bol odfotený s novým P9
Jsem 18letý student střední odborné školy, konkrétně oboru informační technologie. Baví mě počítače, Android zařízení a všelijaké gadgety, jelikož umí být bezvadnými pomocníky do života. Protože je i moje práce v oboru, jsou pro mě technologie koníčkem i denním chlebem.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno