Domov Novinky PocketBook Touch Lux 2 – čítanie v luxusnom štýle

PocketBook Touch Lux 2 – čítanie v luxusnom štýle

Zdielať

PocketBook Touch Lux 2-1Nová prémiová dotyková čítačka je nástupcom najobľúbenejšej čítačky z portfólia spoločnosti PocketBook Touch. Uvádzaný model otvára novú úroveň do sveta čítania pre milovníkov elektronickej literatúry. Ideálna čítačka by mala umožniť čítanie za všetkých svetelných podmienok.

PocketBook Touch Lux 2 ponúka možnosť integrovaného nasvietenia pomocou LED v kombinácii s jedinečnými vlastnosťami E Ink displeja. Šesťpalcový displej E Ink Pearl HD zobrazuje texty ostro, živo a jasne. E Ink displej sa neleskne, ani nie je podsvietený zospodu, používa iba odrazené svetlo, ktoré umožňuje čítať aj na priamom slnečnom svetle a LED nasvietenie umožní používateľom čítať pohodlne a šetrne pre oči aj za zlých svetelných podmienok.

PocketBook Touch Lux 2

V porovnaní so svojím predchodcom je nová čítačka PocketBook Touch Lux 2 tenšia – drží sa vďaka tomu pohodlnejšie a povrch “soft-touch” na zadnej strane umožňuje jej bezpečné držanie jednou rukou. Výkonný 1 GHz procesor a 256 MB operačnej pamäte RAM zaisťujú hladké a rýchle reakcie na akékoľvek požiadavky. Vďaka multidotykovému displeju a intuitívnemu rozhraniu je jej ovládanie neuveriteľne pohodlné.

PocketBook Touch Lux 2-2

Zvýšená kapacita batérie umožňuje čítať týždne bez dobíjania a 4 GB interná pamäť, rozšíriteľná pamäťovou kartou až o ďalších 32 GB umožňuje uložiť priamo do čítačky veľkú knižnicu obsahujúcu mnoho tisíc kníh, ktoré sú vždy v priebehu chvíľky po ruke. PocketBook Touch Lux 2 vie bez akejkoľvek konverzie zobraziť bezkonkurenčných 18 formátov kníh (PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM), a tiež 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG, TIFF). Tento model je k dispozícii v dvoch farbách: bielej a tmavo šedej.

Parametre:

Typ displeja E Ink Pearl HD
Rozlíšenie displeja 1024 x 758 bodov, 212 dpi
Veľkosť displeja 6 palcov
Dotyková vrstva Kapacitné multidotykové ovládanie
Počet stupňov šedej 16
Procesor 1 GHz
Vstavaná pamäť 4GB (veľkosť dostupnej internej pamäte sa môže líšiť v závislosti od softvérovej konfigurácie zariadenia)
RAM 256 MB
Batéria Li-Ion, 3.7 volt, 1500 mAh umožňuje až 8000 otočení strany bez použitia nasvietenia a WiFi
Wi-Fi Wi-Fi (802.11 b/g/n)
USB Micro USB
Slot pre pamäťovú kartu Micro SD až 32 GB
Operačný systém Linux 2.6
Formáty E-kníh (bez konverzie) PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
Formáty obrázkov JPEG, BMP, PNG, TIFF
Nasvietenie LED
Slovníky ABBYY Lingvo: KD (En-De), KD (De-En), KD (En-Es),KD (Es-En), KD (En-Fr), KD (Fr-En), KD (En-It), KD (It-En), KD (En-Cs), KD (En-Da), KD (En-El), KD (En-Lt), KD (En-Lv), KD (En-Nl), KD (En-Hu), KD (En-Pl), KD (En-Sk), KD (En-Sl), KD (En-Sv), KD (En-Tr), KD (En-Ro)FREE: English-German, Webster’s_1913(Eng.-Eng.)
Predinštalované aplikácie ReadRate, DropBox, Send-to-PocketBook, Book Store, Internetový prehliadač, Kalkulačka, Kalendár & Hodiny, Šach, Slovníky, Klondike, Photo, RSS News, Snake, Sudoku, Scribble
Rozmery 174,4×114,6×8,3 mm
Hmotnosť 208 gramov
Farebné prevedenie Biela, tmavo šedá

Zdroj: Tlačová správa PocketBook

Zdielať
Predchádzajúci článokMiniatúrne stolové počítače ASUS VivoPC
Nasledujúci článokLG: Svetová premiéra G Pro Lite Dual a Optimus F6
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno