Domov Novinky PocketBook Aqua je v predaji na slovenskom trhu

PocketBook Aqua je v predaji na slovenskom trhu

Zdielať

PocketBook Aqua (640)S touto čítačkou sa nemusíte báť čítať svoje obľúbené knihy vo vani ani na pláži. PocketBook Aqua spĺňa špecifikáciu odolnosti IP57, čo prakticky znamená, že je čítačka prachotesná a môže byť ponorená do vody do hĺbky jedného metra. Túto novú čítačku elektronických kníh možno používať v akomkoľvek počasí.

Môžete ju držať mokrými rukami, a keď vám spadne pri čítaní do vane, nič sa nestane. Je tiež prachotesná, takže jej neuškodí ani piesok na pláži alebo iné nečistoty. Vďaka týmto jedinečným vlastnostiam je PocketBook Aqua ideálnym spoločníkom na akúkoľvek cestu alebo dovolenku.

Priaznivci aktívneho odpočinku majú teraz možnosť čítať si aj na najextrémnejších miestach a tí, ktorí dávajú prednosť pokojnému odpočinku na pláži alebo pri bazéne, sa nemusia báť, že bude ich čítačka zničená. Čítačka PocketBook Aqua váži iba 170 gramov a je vybavená 6“ palcovým displejom E Ink Pearl.

PocketBook Aqua (640)-2Výkonný 1 GHz procesor s podporou 256 MB operačnej pamäte umožňuje plynulú a rýchlu odozvu všetkých aplikácií. Prístup k internetu cez vstavané rozhranie Wi-Fi otvára veľké možnosti nielen na čítanie, ale aj na komunikáciu na sociálnych sieťach s predinštalovanou službou ReadRate. Integrácia služieb Dropbox a „Send To PocketBook“ umožňuje veľmi jednoduchú synchronizáciu a posielanie kníh a ďalšieho obsahu do čítačky bez nutnosti pripojenia káblom k počítaču.

PocketBook Aqua (640)-3

Spoločnosť PocketBook vyvinula zároveň nový rad príslušenstva pre túto unikátnu čítačku elektronických kníh. Elegantné kryty nielen chránia váš prístroj proti poškriabaniu a inému mechanickému poškodeniu, ale predstavujú tiež vhodný módny doplnok. PocketBook Aqua je dostupná v dvoch farbách – tmavomodrej a bielej. PocketBook Aqua je vašim spoľahlivým spoločníkom, ktorý vám umožní čítať kedykoľvek a kdekoľvek. Odporúčaná koncová cena čítačky PocketBook Aqua je 120 eur vrátane DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu PocketBook 640 Aqua poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa PocketBook

Zdielať
Predchádzajúci článokCanon predstavuje nový objektív
Nasledujúci článokASRock prekonal svetový rekord, dosiahol 7 003,38 MHz
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno