Domov Novinky Pipo T9: Nový tablet prináša osemjadrový procesor

Pipo T9: Nový tablet prináša osemjadrový procesor

Zdielať

Pipo T9 02Spoločnosť Satomar rozšírila ponuku tabletov Pipo o nový model T9. Ten ponúka osemjadrový procesor a 13 MPx fotoaparát s automatickým zostrovaním. Tablet má osemjadrový procesor MediaTek 6592 s frekvenciou 1,7 GHz. Dopĺňa ho operačná pamäť 2 GB a grafika Mali 450. Pre ukladanie dát má používateľ k dispozícii 32 GB vnútornej pamäte, ktorú možno ďalej rozšíriť pomocou pamäťových kariet microSDHC.

Tablet ponúka zaujímavú uhlopriečku 8,9 palca, ktorá je ideálnym kompromisom medzi veľkými desať palcovými tabletmi a menšími sedem palcovými zariadeniami. Displej ponúka Full HD rozlíšenie (1920×1200 pixelov). Z konektivity je tu Wi-Fi aj 3G a tablet možno využiť aj ako GPS navigáciu, na kratšiu vzdialenosť možno dáta prenášať cez Bluetooth. Je tu i FM rádio. Fotky možno zhotovovať 13 MPx snímačom s automatickým zaostrovaním, predná kamera má rozlíšenie 2 MPx.

Pipo T9 01

Batérie má kapacitu 7 300 mAh a výrobca ponúka možnosť jej duálneho nabíjania. Príkon energie možno tak súčasne zabezpečiť nielen cez nabíjačku, ale aj cez microUSB kábel zapojený napr. do externej batérie (powerbanky). Tablet je dodávaný v kompletnej lokalizácii s prístupom do obchodu Google Play. Ako operačný systém je použitý Android vo verzii 4.2 (Jelly Bean). Tablety Pipo a ich príslušenstvo distribuuje spoločnosť Satomar. Odporúčaná cena je 287 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Satomar

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno