Domov Novinky Pipo P9 a Pipo P1: Dvojica tabletov s 3G a širokou paletou...

Pipo P9 a Pipo P1: Dvojica tabletov s 3G a širokou paletou funkcií

Zdielať

Pipo_P9_01Na Slovenskom trhu začal prostredníctvom e-shopu TabletStore.sk oficiálny predaj dvoch nových Android tabletov značky Pipo. Oba tablety svojou bohatou výbavou oslovia aj náročnejších zákazníkov. Za cenu pod 300 eur ponúkajú široké možnosti konektivity, kvalitné spracovanie a ďalšie vlastnosti, ktoré tieto tablety radia medzi špičku v rámci svojej cenovej kategórie. Tablet Pipo P9 je vybavený 10″ IPS displejom s Full HD rozlíšením, ktorý zabezpečuje verné vykreslenie farieb a jemné zobrazenie všetkých detailov.

Vo vnútri tabletu pracuje štvorjadrový procesor Rockchip novej generácie, ktorý sa postará o chod operačného systému Android 4.4 KitKat. Zadná strana tabletu je z odľahčeného kovu, boky tabletu tvorí špeciálne upravený plast pre ešte pohodlnejšie a pevnejšie uchopenie. Pipo P9 disponuje vnútornou pamäťou 32 GB, pričom je možné rozšírenie o ďalších 32 GB vďaka slotu pre microSD karty.

Tablet Pipo P9 má slot na SIM kartu, umožňuje pritom ale nielen pripojenie na internet ale aj telefonovanie či písanie SMS. Vo výbave tomuto tabletu nechýba Bluetooth, GPS a microUSB konektor s podporou OTG Host pre pripojenie klávesnice, myši alebo USB kľúča.

Pipo_P9_02

Medzi hlavné prednosti tabletu Pipo P9 patrí ergonomické spracovanie, Full HD IPS displej, silná batéria (8800 mAh), podpora 3G, možnosť telefonovania a písania SMS, 32 GB vnútorná pamäť a možnosť rozšírenia (microSD karty) a 2GB RAM.

Tablet Pipo P1 je druhou novinkou v ponuke e-shopu, ktorá prekvapí 9,7″ displejom s Retina rozlíšením a pomerom strán 4:3. Pipo P1, rovnako ako príbuzný model P9, ponúka pokročilé komunikačné funkcie a umožní vám byť neustále online. Tablet je dostupný v bielo-striebornom prevedení, zadná strana je pokrytá hliníkom. O jeho chod sa stará štvorjadrový procesor Rockchip, tablet je dodávaný s OS Android 4.4 KitKat. Samozrejmosťou je možnosť vložiť do tabletu SIM kartu a využívať ju na pripojenie k internetu, volanie, či písanie SMS.

Pipo_P1_01

Hlavné výhody tabletu Pipo P1 sú 9,7-palcový displej s Retina rozlíšením a pomerom strán 4:3, podpora 3G, možnosť telefonovania a písania SMS, 32 GB vnútorná pamäť a možnosť rozšírenia (microSD karty), elegantné bielo-strieborné farebné prevedenie, batéria s kapacitou až 10000 mAh a 2 GB RAM.

Pipo_P1_02

K obom tabletom nájdete v balení aj praktický USB OTG káblik, vďaka ktorému môžete k tabletu pripojiť myš, klávesnicu, alebo USB kľúč. Oba tablety pochádzajú z oficiálneho dovozu a sú predávané s 2-ročnou zárukou, samozrejmosťou je lokalizácia v slovenčine a plná podpora slovenskej abecedy.

Zdroj: Tlačová správa TabletStore.sk

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno