Domov Novinky Philips zlepšuje inováciami život každému

Philips zlepšuje inováciami život každému

Zdielať

Philips LogoSpoločnosti Philips patrí 29. miesto v prestížnom rebríčku top 50 najviac inovatívnych spoločností na svete roku 2014, ktorý pravidelne pripravuje Boston Consulting Group (BCG). Oproti predchádzajúcemu roku Philips poskočil o 20 miest nahor. Na rok 2014 pripadá 100. výročie vzniku jedného zo svetovo najväčších výskumných organizácií Philips Research, ktorá za čas svojej existencie vyvinula a zaregistrovala 165 tisíc patentov.

Dnes má Philips Research výskumné pracoviská v siedmych krajinách Európy, Ameriky a Ázie s centrom v holandskom Eindhovene, zamestnáva vyše 1500 výskumníkov z 50 krajín sveta. Vďaka ich práci spoločnosť Philips patrí medzi najinovatívnejšie firmy sveta. Boston Consulting Group (BCG) zostavuje každoročne s pomocou prieskumu, do ktorého sú zapojené tisíce manažérov na celom svete, rebríček inovatívnych trendov a spoločností na svete.

29. miesto spoločnosti Philips v tohtoročnom hodnotení je ocenením nielen dlhoročnej a kvalitnej práce, ale aj aktuálnych inovácií, ktoré Philips uviedol v ostatnom období na trh v rámci svojej vízie skvalitniť životy 3 miliárd obyvateľov planéty do roku 2025. Pre Philips je to oproti predchádzajúcemu roku o 20 miest lepšie umiestnenie.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno