Domov Novinky Philips Woox dostal ocenenia iF Design Award 2014

Philips Woox dostal ocenenia iF Design Award 2014

Zdielať

iF_design_award_2014iF Design Awards oceňujú mimoriadne dizajnové úspechy už viac ako 60 rokov. Získali poprednú medzinárodnú reputáciu a patria k najväčším a najdôležitejším medzinárodným oceneniam dizajnu.

Pečať kvality iF je každý rok udelená znamenitému dizajnu v troch kategóriách: produkt, komunikácia a dizajn balenia. Pečať kvality iF dostali aj v roku 2014 mnohé produkty značky Philips. Až osem z nich si odniesli multimediálne výrobky. Úspech odzrkadľuje ich výbornú zvukovú kvalitu, pokročilú konektivitu a sofistikovaný dizajn. Polovicu týchto ocenených produktov tvorí prémiový rad Fidelio.

Cenou iF Design Awards sa môžu pýšiť malé i veľké slúchadlá, prenosné bezdrôtové reproduktory, zvukový systém domáceho kina, bezdrôtový domáci HD monitor, prenosný mixážny pult a zvukový systém, ktorý bol vytvorený v spolupráci s TOP DJ-om Arminom van Buurenom.

Ocenené produkty:

Prenosný Bluetooth reproduktor BR-1X: Hlasný, malý a výrazný prenosný reproduktor Philips BR-1X (SB5200K/10) má outdoor aj indoor režim. Je veľmi flexibilný, s vymeniteľným tvrdým silikónovým obalom a schopnosťou pripojiť sa k ďalším zariadeniam.

Philips BR-1X

Zvukový systém domáceho kina Fidelio E5: Krásny na pohľad a príjemný na počúvanie. Fidelio E5 (CSS7235Y/12) je priestorový zvukový systém domáceho kina s bezdrôtovými oddeliteľnými reproduktormi. Prémiová povrchová úprava výborne dopĺňa každý interiér.

Fidelio E5

Jedinečné slúchadlá Fidelio L2: Fidelio L2 (L2BO) sú slúchadlá s akostnou reprodukciou a výzorom tradičného hi-fi produktu, ktoré však využívajú nové technológie a funkcie. Poskytujú prirodzený tak zvuk, ktorý je maximálne verný originálu. Sú precízne vyrobené pre trvalý komfort.

Fidelio L2

Bezdrôtový prenosný reproduktor Fidelio P9X/P8: Bezdrôtový prenosný reproduktor Fidelio P9X/P8 je výkonný a mobilný. Cez Bluetooth prehráva čistý dynamický zvuk v malom, ľahko prenášateľnom obale vhodnom do domácnosti aj na cesty.

Fidelio P9X

Slúchadlá Fidelio S2: Slúchadla Philips Fidelio S2 (S2BK/S2WT) sú precízne navrhnuté, aby reprodukovali prirodzený a vybalansovaný zvuk. Úžasnú zvukovú kvalitu prezentujú v ľahkom, avšak odolnom dizajne, ktorý poskytuje naozajstné pohodlie aj pri počúvaní v pohybe.

Philips Fidelio S2

Bezdrôtový domáci HD monitor In.Sight: Majte svoj dom pod dozorom cez iPhone/iPad s domácim HD monitorom In.Sight (M120). S HD videom a nočnou víziou zobrazí domov jasne v slnečnom svetle, ale aj v tme. Nainštaluje sa jednoducho a upozorní, keď zaregistruje pohyb alebo zvuk.

HD monitor In.Sight

Zvukový systém M1X-DJ DJ: Inšpirovaný TOP DJ-om Arminom van Buurenom, Philips M1X-DJ (DS8900) kombinuje mixážny pult s prenosným zvukovým systémom. Používatelia môžu mixovať, hrať, nahrávať a zdieľať svoju hudbu.

Philips M1X-DJ

Bezdrôtový prenosný reproduktor, odolný voči ošpliechaniu: Užite si hudbu kdekoľvek – na pláži, pri bazéne, v kúpeľni – s reproduktormi SB2000. Tento reproduktor je odolný voči ošpliechaniu a poskytuje hlasný, čistý zvuk, prehrávaný cez rozhranie Bluetooth.

Philips SB 2000

„V našom medzinárodnom tíme pracuje viac ako 50 kreatívnych profesionálov. Od návrhu až k výrobe sa snažia nájsť rovnováhu medzi funkčnosťou a dizajnom produktov,“ povedal Raymond Wong, šéfdizajnér spoločnosti WOOX Innovations. Vyzdvihol najmä prémiový rad Fidelio: „Prvé Fidelio produkty sme uviedli na trh v roku 2010 a odvtedy sme vytvorili portfólio, ktoré stelesňuje vášeň pre zvuk a dizajn.”

Zdroj: Tlačová správa Philips

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung NX mini – najtenší fotoaparát na svete
Nasledujúci článokAcer predstavil štýlový smartfón Liquid Z5
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno