Domov Novinky Philips uvádza nový 28 palcový 4K monitor

Philips uvádza nový 28 palcový 4K monitor

Zdielať

Philips 288P6LJEBSpoločnosť MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvádza na náš trh horúcu novinku: 4K monitor Philips s UltraClear UHD panelom. So štvornásobným rozlíšením oproti Full HD a štvornásobnú ostrosťou obrazu ponúka Philips 288P6LJEB jedinečné podanie farieb, detailov a živý obraz, aký tu doteraz nebol.

Najnovšie výsledok inovácií spoločnosti Philips, monitor s 4K UltraClear UHD panelom, sa vyznačuje rozlíšením 3840×2160 pixelov. To znamená, že rovnako veľká plocha obsahuje štyrikrát viac zobrazovacích bodov ako Full HD. Výsledkom je ešte viac miesta na už aj tak veľkom 28 palcovom monitore. Vyšší počet zobrazovacích pixelov ocení každý, kto pracuje s textom alebo obrázkami, pretože ich zobrazenie je ostré a jasné.

S novým monitorom Philips 288P6LJEB môžu používatelia využiť aj funkciu MultiView, ktorá umožňuje zobrazovať obsah z dvoch samostatných zdrojov. Monitor je vybavený DisplayPortom 1.2, HDMI konektorom s funkciou MHL a USB 3.0 a USB 2.0 porty. Výškové nastavenie je až 150 mm a vďaka funkcii PIVOT si môžete monitor otočiť aj do formátu portrétu. Odporúčaná maloobchodná cena je pre nový monitor Philips 288P6LJEB 4K UltraClear UHD 520 eur.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno