Domov Novinky Philips TV 7000 – Špičkové technológie a bezrámový dizajn

Philips TV 7000 – Špičkové technológie a bezrámový dizajn

Zdielať

Televízory Philips nepochybne patria medzi to najlepšie na súčasnom trhu. Z bohatého portólia TP Vision sa teraz bližšie pozrieme na nové rady Smart televízorov Philips PFL7008 a PFL7108, ktoré sú určené pre zákazníkov hľadajúcich sofistikovaný vzhľad s pokročilými funkciami. Oba rady sú totiž vybavené najnovšími obrazovými technológiami spolu s unikátnou funkciou trojstranného osvetlenia Ambilight.

Sedmičkové rady majú dve dizajnové línie – prvú (PFL7008) tvorí bezrámový sklenený čelný panel tenko olemovaný čiernym, brúseným hliníkom so striebristým prúžkom pod obrazovkou a druhý rad (model PFL7108) využíva ako hlavnú farbu bielu. Obe prevedenia však s 42, 47 alebo 55 palcovou obrazovkou dokonale ladia s modernými interiérmi a napriek svojim štíhlym proporciám ukrývajú pod obrazovkou aj integrovanú Skype kameru.

Prvoradá je však prvotriedna kvalita obrazu a v tomto smere oba rady ponúkajú vďaka obrazovej frekvencii 700 Hz Perfect Motion Rate a v súčinnosti s technológiou Perfect 3D Natural Motion, pokročilou metódou odstraňovania pohybových chýb, nádhernú ostrosť aj pri dynamických akčných scénach. Divácky zážitok ešte umocňuje trojstranný Ambilight XL, ktorý svojou hrou farieb opticky rozširuje obraz do priestoru okolo obrazovky.

Philips DesignLine remote control

Inteligentné služby Philips Smart TV sú ľahko dostupné a jednoducho ovládateľné vďaka diaľkovému ovládaču so vstavanou klávesnicou. Zabudované senzory okamžite rozoznajú, či sa chystáte ovládač použiť klasickým spôsobom alebo chcete použiť klávesnicu na zadnej strane.

Keďže sú televízory stále viac využívané ako sekundárne obrazovky, využívajú nové televízory Philips celý rad najrôznejších aplikácií na bezdrôtovú komunikáciu s mobilnými zariadeniami, napr. aplikácie Philips MyRemote, Wi-Fi Miracast alebo SimplyShare. Podporujú tiež prácu so sociálnymi médiami, bez nutnosti prerušiť sledovanie televízie a pripravené sú aj ďalšie funkcie, ktoré sa automaticky stiahnu a nainštalujú po ich uvedení.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno