Domov Novinky Philips predstavuje nový 24” Full HD monitor

Philips predstavuje nový 24” Full HD monitor

Zdielať

Spoločnosť MMD predstavuje nový monitor Philips 241B8QJEB, 24” LCD Full HD monitor. Potešia technológie ako SmartImage, funkcie LowBlue mód, Flicker-Free a SmartErgoBase ponúka komfort pre oči a chrbát v priebehu dlhých pracovných dní.

Monitor je ďalej vybavený USB 3.0 portom, SmartConnect funckionalitou a zabudovanými reproduktormi. Model je tiež veľmi priateľský k životnému prostrediu, keďže je vyrobený z 85% z recyklovaných plastov a spĺňa rad enviromentálnych štandardov. Technológia SmartImage optimalizuje farebné podanie a gamut farieb na základe zobrazovaného obsahu. Používateľ si môže vybrať z niekoľkých prednastavení, ako napríklad filmy, fotky, hry a ďalšie. Monitor potom automaticky urobí všetky potrebné nastavenia tak, aby si prehrávaný obsah používateľ maximálne užil.

Monitor má tiež LowBlue mód a Flicker-Free, ktoré znižujú únavu očí z krátkovlnného modrého svetla a blikanie monitora. To znamená menej námahy a únavy očí, aj keď sa pracovný deň pretiahne. EasyRead mód je ďalší praktická technológia, ktorej úlohou je vylepšiť sledovanie a čítanie texu, aby sa čo možno najviac podobal texu na tlačenom papieri. Naviac je model osadený SmartErgoBase, čo je plne nastaviteľná základňa, s otáčaním, náklonom a výškovým nastavením. Používatelia si tak ľahko nájdu pre nich najvhodnejšiu polohu. Monitor Philips 241B8QJEB je vybavený VGA portom, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 a ďalšími, na trh príde v januári 2019 za odporúčanú cenu 179 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno