Domov Novinky Philips predstavuje nové monitory

Philips predstavuje nové monitory

Zdielať

Philips 241P6Tým, ako ľudia trávia čoraz viac času zahľadení do svojich digitálnych zariadení, zvyšuje sa potenciálne riziko poškodenia ich zraku. Preto Philips predstaví na veľtrhu IFA 2014 zbrusu nový panel SoftBlue, ktorý znižuje únavu očí tak, že odstraňuje emisie modrého svetla v škodlivých vlnových dĺžkach. Na rozdiel od softvérového riešenia využíva SoftBlue novú technológiu.

Tá posúva vrchol modrého svetla zo 450 nm na 460 nm, bez toho aby sa zmenilo podanie farieb alebo jas. Ďalšou novinkou, ktorá sa zameriava na poskytovanie ostrejšieho a oči neunavujícího zážitku, predstavuje monitor 4K Ultra High Definition, ktorý ponúka štyrikrát viac pixelov na palec ako Full HD displej a prináša štyrikrát väčšiu ostrosť. Na veľtrhu IFA 2014 budú predstavené dva nové modely s týmto rozlíšením – 32- a 40-palcové.

Philips si pripravil pre hráčov herný monitor 272G5DYEB s technológiou G-SYNC, ktorá posúva herné zážitky o úroveň vyššie. Vďaka obnovovacej frekvencii 144 Hz tento 27-palcový monitor poskytuje veľmi plynulý obraz a zobrazuje aj tie zábery, ktoré displeja sa štandardnou obnovovacou frekvenciou preskakujú.

Philips 272P4APJKHB

V Berlíne sa ďalej prvýkrát predstaví nový 27-palcový monitor Philips 272P4A s technológiou Adobe RGB, ktorý vznikol v spolupráci s profesionálnymi grafikmi. Vďaka rozlíšeniu Quad HD (QHD) 2560×1440 pixelov monitor dokonale zobrazuje detaily, čo ocenia najmä používatelia aplikácií, ktoré potrebujú precízne zobrazenie.

Dokonalé technológie a výkon rozhodne nič neuberajú na vzhľade monitorov – ako dokazuje nový 27-palcový model 275C5. Vedľa žiarivo bieleho povrchu sa nový monitor môže pochváliť Bluetooth pripojením a podporou technológie Miracast. S dvoma výkonnými 7 Wattovým reproduktormi môžete nový monitor 275C5 využiť aj pri počúvaní hudby doma v obývačke.

Philips BDM4065UC

Nemožno opomenúť ani Smart All-in-one dotykové monitory – samostatná multimediálne zariadenia, vďaka ktorým ožíva svet Androidu na veľkej obrazovke – a nový 21:9 Panoramatický Ultra Wide Screen model s rozlíšením 3440×1440 pixelov pre náročný multitasking a dátové aplikácie.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno