Domov Novinky Philips predstavuje 27“ IPS monitor Moda 2

Philips predstavuje 27“ IPS monitor Moda 2

Zdielať

IB_S_BASIC_COPYRIGHT =Spoločnosť MMD – Monitors & Displays Czech Republic uviedla na trh nový 27-palcový IPS monitor, ktorý zaujme nielen svojim elegantným prevedením v bielej farbe, ale aj vlastnosťami – zabudovanými 7 Wattovými reproduktormi a Bluetooth pripojením. Vďaka svojmu vzhľadu monitor ľahko zapadne do každého moderného interiéru. Okolo samotného displeja sa totiž nachádza úzky čierny rámik s hrúbkou 3,5 mm, ktorý kontrastuje s bielym lesklým povrchom zvyšku tela monitora.

Integrované reproduktory s výkonom 7 wattov využívajú technológiu Philips SRS WOW HD, ktorá zaisťuje kvalitnú reprodukciu zvuku. Vďaka Bluetooth pripojenie odpadajú starosti s hľadaním káblov a ich neustálym usporiadavaním na pracovnom stole. Prostredníctvom Bluetooth možno bezdrôtovo pripojiť kompatibilné zariadenia a streamovať videá i hudbu.

Vďaka AH-IPS panelu monitor ponúka extra široké pozorovacie uhly, a preto užívatelia môžu sledovať obsah v rovnakej kvalite z takmer akéhokoľvek uhla. Monitor je tak ideálny napríklad pri skupinovom prezeranie fotiek alebo sledovanie filmov. Maximálnu kvalitu obrazu zabezpečí Full HD rozlíšenie 1920×1080 pixelov. Nový monitor Philips Brilliance 275C5QHAW je na českom a slovenskom trhu dostupný za 279 eur.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno