Domov Novinky Philips predstavuje 23,8“ Ultra HD monitor s IPS panelom

Philips predstavuje 23,8“ Ultra HD monitor s IPS panelom

Zdielať

Spoločnosť uvádza na český a slovenský trh monitor Philips 241P6VPJKEB s pôsobivým 4K UHD rozlíšením. Nový 23,8“ model dopĺňa rad UltraClear 4K UHD monitorov Philips a môže sa pochváliť vynikajúcim výkonom. Okrem UltraClear 4K UHD rozlíšenie vie zobraziť až 1,074 miliardy farieb a pokryť tak 99% sRGB farebnej škály.

Philips 241P6VPJKEB

Navyše má zabudovanú webkameru aj mikrofón a aj cez svoje malé rozmery zväčšuje nový monitor Philips pracovnú plochu používateľov. Ultra HD s 3840×2160 pixelmi poskytuje až štyrikrát vyššie rozlíšenie ako bežné Full HD. Uplatnenie nájde v najrôznejších profesiách od bežnej kancelárskej práce až po vedecké pracoviská. Kreatívci pracujúci vo veľkom rozlíšení uvidí ešte viac detailov, môžu zoomovať alebo skrolovať pre väčšiu prehľadnosť a porovnávať vedľa seba až štyri okná.

Nový model je navrhnutý tak, aby bol schopný využiť 4K UHD technológiu na maximum. U farieb využíva až 10-bitovej hĺbky pre ich prirodzenú reprodukciu. A pokrytím 99% sRGB farebnej škály si užívatelia môžu byť istí, že všetky farby, ktoré vidí na svojom monitore, sú živé a intenzívne a rovnaké aj pri používaní rôznych aplikácií či zariadení. Panel využíva zobrazovaciu technológiu AH-IPS, ktorá poskytuje monitoru vynikajúce pozorovacie uhly a kontrast.

Nový monitor Philips 241P6VPJKEB je vyzbrojený funkciami, ktoré sú pre používateľov v dnešnom maximálne prepojenom svete dôležité. Tento model podporuje funkciu MultiView, takže sa ľudia môžu pripojiť a prezerať si obrázky zároveň z dvoch oddelených zdrojov – z počítača alebo televízie. Vďaka technológii MHL si môžu používatelia obsah zo svojich inteligentných telefónov alebo iných zariadení vychutnať na veľkej obrazovke alebo použiť rozbočovač USB 3.0 pre rýchle dobitie. Pre efektívnejšiu prácu sú tu k dispozícii tiež integrovaný mikrofón a webkamera.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno