Domov Novinky Philips predstavil prvý Two-in-One monitor

Philips predstavil prvý Two-in-One monitor

Zdielať

Philips Two-in-One 19DP6QJNS 01Vôbec prvý takmer bezspojový monitor na svete, Philips Two-in-One, získal prestížne ocenenie – Computex d & i Gold Award – v rámci tohtoročného ročníka svetového veľtrhu Computex. Porota ocenila predovšetkým prelomovú inováciu v oblasti vývoja displejov.

Model monitora Two-in-One (19DP6QJNS) prepája dve 19-palcové obrazovky s uhlopriečkou 48,3 cm. V súčte tak môžu používatelia využiť celistvú a súvislú plochu s uhlopriečkou 32″. Toto riešenie zvyšuje produktivitu práce vďaka tomu, že tak majú používatelia dokonalý prehľad o všetkých operáciách a nemusí sa rozptyľovať prepínaním okien alebo obrazoviek. Oba kvalitné IPS panely sú zabalené v ultratenkom rámčeku (iba 3,5 mm) a neobmedzujú tak výhľad z ktoréhokoľvek uhla.

Súčasťou monitoru je priestorovo šetrný stojan, ktorý možno jednoducho nastaviť a získať tak potrebné pohodlie pre prácu či zábavu. Oba displeje možno nakláňať až o 22,5 stupňov, aby používateľom dokázali poskytnúť maximálny komfort pri ich sledovaní.

Elegantný Philips Two-in-One monitor navyše ponúka aj bohaté možnosti pripojenia externých zariadení. Prvý z displejov je vybavený DisplayPortom a VGA vstupom, druhý HDMI portom s podporou technológie MHL a ďalším VGA vstupom. Oba monitory disponujú tiež dvoma USB portami. Podpora technológie MHL umožňuje vašim mobilným zariadením využívať obrie plochy monitora a zároveň ich dobíjať.

Philips Two-in-One 19DP6QJNS 02

Two-in-One monitor Philips sa hodí do každého prostredia. Skvele totiž rozširuje pracovnú plochu, bez toho, aby kládol zásadný nároky na priestor v kancelárii. Monitor umožňuje porovnávanie “jedna k jednej” a používateľom prináša väčší priestor pre preskúmavanie dokumentov a pomáha ďalej zvyšovať efektivitu a produktivitu.

Úplne ideálne je potom pre dizajnérov pracujúcich s 3D grafikou, ktorí potrebujú extrémne detailné informácie pre CAD-CAM programy. Spojené obrazovky umožňujú tiež vytvoriť dostatok miesta pre všetky potrebné dizajnové nástroje. Vášniví hráči potom ocenia perfektnú ponorenie sa do akcie a porovnanie pomôcť duálneho obrazu. Rovnako tak umožňuje dvom hráčom hrať na jednej obrazovke. Ocenený Philips Two-in-One Monitor by mal byť v Európe dostupný v druhej polovici tohto roka.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno