Domov Novinky Philips debutuje s 28 palcovým 4K Ultra HD Monitorom

Philips debutuje s 28 palcovým 4K Ultra HD Monitorom

Zdielať

philips-logoPhilips UltraClear dnes predstavil displej, ktorý kombinuje 4K UHD s vysokým rozlíšením a s farebnou hĺbkou 1,07 miliardy farieb, ktorý poskytuje vynikajúci výkon, čistotu obrazu a detaily sa štyrikrát rozlíšením Full HD. 

Displej Philips poskytuje UltraClear 3840×2160 pixelov, obrazy na splnenie zrakových požiadaviek najsofistikovanejšie napájanie používateľa. 28 palcový monitor (model 288P6) je tiež ideálny pre tých, ktorí hľadajú vynikajúcu čistotu na obrazovke a presnosť farieb pre osobné použitie, a obsahuje vstavané stereo reproduktory pre multimédiá a pre jednoduché pripojenie mobilných zariadení. Technológia MHL navrhnuté s ohľadom na používateľa.

Philips UltraClear Display ponúka množstvo možností pripojenia a je vybavený HDMI, DisplayPort, Dual-link DVI a VGA SmartConnect porty, umožňujúce pôžitok z vysokého rozlíšenia nekomprimované video a audio obsahu. USB 3.0 zaručuje výborný rýchlosť dátových prenosov a smartfón nabíjanie. Navyše, integrovaný port MHL umožňuje užívateľom pripojiť kompatibilné telefóny a tablety priamo na monitore zrkadliť obsah so širokouhlým displejom, zatiaľ čo nabíjanie mobilného zariadenia v rovnakom čase.

Philips_288P6_01

Philips UltraClear Displej má tiež MultiView funkčnosť. Táto technológia umožňuje aktívne duálne pripojenie a zobrazenie, takže používatelia môžu pracovať s viacerými zariadeniami, ako je PC a notebook side-by-side súčasne, tvoriacich komplexný multi-tasking práce hračkou. S Ultra HD Philips MultiView displeju, môžete teraz zažiť svet pripojeni komfortným spôsobom, či už v kancelárii alebo doma. Ďalším rysom ľudí je moderný SmartErgoBase, ktorý umožňuje monitoru, aby sa spustil dole takmer na úroveň stola pre pohodlný uhol sledovania. 

Philips_288P6_specs

Nízka výška je ideálnym riešením pre tých, ktorí používajú bifokálne okuliare, trifokálne alebo okuliare progresívne šošovky pre výpočet práce. Navyše nastaviteľný podstavec umožňuje používateľom veľmi rôznych výškach používať monitor v ich preferované nastavenie uhla a výšky, pomáha im znižovať únavu a napätie.  SmartErgoBase výška, natočenie, naklopenie uhla, nastavení polohy monitora pre maximálne pohodlie, zatiaľ čo jeho funkcie pre správu káblov znižuje spleť káblov a udržiava pracovné prostredie upravené a profesionálne.

Philips UltraClear Display bude k dispozícii na jar 2014 za 1199 dolárov.

Zdroj: Techpowerup

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung predstavil nový rad UHD televízorov
Nasledujúci článokUpozornenie na podvodný mail a vyjadrenie Microsoftu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno