Domov Novinky Philips C272P4QPKEW: Nový monitor pre zdravotníkov

Philips C272P4QPKEW: Nový monitor pre zdravotníkov

Zdielať

Philips_C272P4QPKEWSpoločnosť MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvádza na náš trh nový monitor Philips C272P4QPKEW zo série Clinical Review Displays. Nový monitor s 27-palcovou uhlopriečkou sa vyznačuje predovšetkým unikátnym antibakteriálnym povrchom, profesionálnym PLS Quad HD panelom a zobrazovacími schopnosťami, ktoré zodpovedajú prísnemu štandardu DICOM.

Monitor je určený na použitie v zdravotníckom prostredí, kde sa kladie dôraz na presné zobrazenie urobených snímok z rôznych pracovísk, pretože tieto snímky pomáhajú lekárom pri stanovovaní diagnóz. Nový monitor Philips C272P4QPKEW je vybavený špeciálnym ochranným povrchom, ktorý zabraňuje usadzovaniu, množeniu a šíreniu baktérií a iných mikroorganizmov. Táto vlastnosť je veľmi dôležitá práve v zdravotníctve, kde hrozí možnosť nákazy tzv. nemocničnými vírusmi.

Monitor je vybavený vysoko kvalitným PLS Quad HD panelom s rozlíšením 2560×1440 pixelov, ktorý poskytuje obraz v 8-bitových farbách s hustotou 109 ppi, čo zaisťuje vynikajúce podanie farieb, ostrý obraz a veľmi široké pozorovacie uhly. Nový 27-palcový monitor pracuje s technológiou Clinical D-Image, ktorá zaisťuje presnosť zobrazenia, ktoré je zvlášť v zdravotníctve toľko potrebná. Podobne ako ostatné modely z radu Clinical Review Displays sa aj nový C272P4QPKEW pýši chytrými vlastnosťami, ktoré uľahčia a zefektívnia prácu zdravotníckeho personálu.

Má bezpečné napájanie, možno ich kdekoľvek postaviť a ľahko prispôsobiť vlastným potrebám – je totiž vybavený výškovo nastaviteľným stojanom s možnosťou natočenia, alebo naklonenia i funkciou PIVOT. Pochváliť sa môže aj radom ďalších špeciálnych technológií, ako sú PowerSensor, ktorá pomáha znižovať spotrebu energie v momente, kedy sa užívateľ vzdiali od monitora, SmartImage Clinic. Vďaka prispôsobiteľnému On-Screen Display (OSD) môžu používatelia rýchlo a pohodlne prepínať medzi jednotlivými aplikáciami. Nový monitor Philips z radu Clinical Review Displays je na našom trhu už dostupný za približne 700 eur bez DPH.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno