Domov Novinky Philips 242G5DJEB je oficiálnym monitorom MČR

Philips 242G5DJEB je oficiálnym monitorom MČR

Zdielať

Philips_242G5DJEBMonitor Philips 242G5DJEB bol vybraný ako oficiálny monitor pre Majstrovstvá Českej republiky v počítačových hrách 2014. Svojimi špecifikáciami a využitím najmodernejších technológií totiž uspokojí aj najnáročnejších profesionálnych hráčov, ktorí sa predstavia aj v dňoch 4. až 6. apríla na MČR Tour na veľtrhu 4FANS v Prahe. Herný monitor Philips 242G5DJEB je vybavený všetkými modernými technológiami, ktoré hráči potrebujú.

Jeho obnovovacia frekvencia je 144 Hz (Dual-link DVI) pri Full HD rozlíšení 1920×1080 pixelov a dobe odozvy iba 1 ms, čo hráčom umožňuje plynule sledovať akýkoľvek pohyb po obrazovke. Funkcia SmartFrame umožňuje ľahko odhaliť skrytých nepriateľov pomocou zvýraznenia určitej oblasti na obrazovke. Funkcia SmartSize potom umožňuje jednoducho prepínať medzi 10 rôznymi veľkosťami obrazoviek (17“-24“).

Monitor je tiež vybavený špeciálne vyladeným herným režimom SmartImage, ktorý je ľahko prístupný priamo na obrazovke a ktorý poskytuje hráčom veľa možností nastavenia (napr. režim FPS, RTS, preteky). K rýchlemu prístupu k hracím predvoľbám slúži špeciálne diaľkové ovládanie SmartKeypad, ktoré hráč môže pripojiť k monitoru.

Philips 242G5DJEB je vybavený 4× USB 3.0 hubom s jedným rýchlo nabíjacím portom. Vstup signálu je zaistený prostredníctvom analógového VGA portu, digitálneho DVI Dual-linku, HDMI alebo DisplayPort. Pre maximálne pohodlie hráčov je monitor vybavený ergonomickou základňou s výškovo nastaviteľnou polohou monitora, náklonom, otočením a funkciou PIVOT. Navyše pomocou MHL technológie k monitoru ľahko pripojíte svoj ​​mobilný telefón a môžete tak značne rozšíriť jeho zobrazovaciu plochu.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno