Domov Novinky Philips 240B4QPYEB: Monitor do kancelárie

Philips 240B4QPYEB: Monitor do kancelárie

Zdielať

Philips 240B4QPYEBSpoločnosť MMD – Monitors & Displays Czech Republic uviedla na český a slovenský trh nový monitor Philips, ktorý je určený predovšetkým pre kancelárske prostredie a pre náročné grafické aplikácie. Novinka s označením 240B4QPYEB je skutočným pracantom telom i dušou a na trhu bude dostupná koncom septembra.

Nový Full HD monitor s uhlopriečkou 24 palcov je vybavený výkonným PLS (Plane to Line Switching) panelom s pomerom strán 16:10, čo je ideálny pomer práve pre kancelárske využitie. Vďaka použitému PLS panelu sa môže pýšiť vynikajúcimi pozorovacími uhlami (178°/178°), jasom 250 cd, dobou odozvy 5 ms (GtG) a veľmi presným podaním farieb.

Monitor je pre maximálne pracovné pohodlie vybavený ergonomickým stojanom s výškovým nastavením, otáčaním, náklonom aj funkciou Pivot (otočenie monitora o 90°). Signál prijíma ako analógový cez VGA rozhranie, tak aj digitálny prostredníctvom DVI-D konektora a DisplayPort. Vo výbave nechýba ani technológia PowerSensor, ktorá umožňuje znižovať náklady na spotrebu elektrickej energie až o 80%. Naviac monitor disponuje USB Hubom, zabudovanými reproduktormi a výstupom pre slúchadlá. Monitor má byť dostupný za cenu okolo 200 eur.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno