Domov Novinky Philips 239C4QHWAB: Obsah bezdrôtovo a jednoduchšie

Philips 239C4QHWAB: Obsah bezdrôtovo a jednoduchšie

Zdielať

Philips_239C4QHWA_ftl image_miracast_Spoločnosť MMD – Monitors & Displays Czech Republic uviedla na náš trh nový 23-palcový monitor Philips 239C4QHWAB, vybavený technológiou Miracast. Vďaka tejto technológií môžu používatelia bezdrôtovo zdieľať obsah svojho Android zariadenia na veľkej obrazovke monitora.

Nový 23-palcový monitor Philips s technológiou Miracast ľahko zobrazí Full HD obsah malého mobilného zariadenia na veľkej obrazovke. V každej domácnosti dnes nájdeme rôzne zariadenia s malým displejom, napríklad mobilné telefóny alebo tablety. Používatelia však často potrebujú streamovať ich obsah na väčšiu obrazovku. Vďaka štandardu Miracast môže nový Philips 239C4QHWAB zobrazovať obsah z Android zariadenia, ktoré ho podporujú.

Miracast sa aktivuje stlačením jediného tlačidla na stojane monitora. Akonáhle je funkcia Miracast aktivovaná a monitor identifikuje známe zariadenie, všetok prezeraný obsah z mobilného zariadenia – základná obrazovka, aplikácie a videa – sa zobrazí v plnej HD kvalite na veľkom monitore. Používatelia s mobilnými zariadeniami, ktorá Miracast nepodporujú, nový Philips 239C4QHWAB tiež využijú – podporuje totiž aj MHL technológiu, teda zdieľanie plochy Android zariadení pomocou kábla.

Vďaka IPS panelu sa nový monitor Philips Miracast môže pochváliť skvelým obrazom s živými farbami a extra širokými pozorovacími uhlami. Pre čo najlepší zážitok zo sledovania je vybavený radom inteligentných funkcií, napríklad SmartImage analyzuje zobrazovaný obsah a prispôsobuje mu kontrast a farby. SmartKolor vylepšuje celkové podanie farieb a SmartContrast sa zameriava na bohaté detaily. Nový Philips 239C4QHWAB Miracast je dostupný za 290 eur s DPH.

Technické parametre

LCD panel a velikosť IPS LCD, 23 palcový
Podsvietenie W-LED
Rozlíšenie 1920 x 1080 @ 60 Hz
Pozorovacie uhly 178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10
Jas 250 cd/m²
Farby 16,7 M
Konektivita
  • Vsup signálu: MHL-HDMI (digitálny, HDCP), VGA (Analogový)
  • Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
  • Audio (In/Out): HDMI audio out
Stojan Náklon: -3°/+15°
Udržatelnosť Environmentálna a energetická: EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS, Lead-free, Mercury Free

Recyklovateľný obalový materiál:
100 %

Certifikáty BSMI, CE Mark, FCC Class B, GOST, SASO, SEMKO,TUV/ISO9241-307,

WEEE, UL/cUL

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno