Domov Novinky Philips 231P4QUPES: Dokovací monitor s Full HD rozlíšením

Philips 231P4QUPES: Dokovací monitor s Full HD rozlíšením

Zdielať

Philips 231P4QUSpoločnosť predstavila 23-palcový USB dokovací monitor určený predovšetkým pre majiteľov notebookov. Ku stolovým zariadením, sieťam, intranetu alebo internetu sa pripojí pomocou jediného USB kábla. Majitelia notebookov sa môžu tešiť na vylepšený zážitok zo sledovania, pretože tento nový model je vybavený IPS panelom, ktorý ponúka široké pozorovacie uhly a vynikajúcu kvalitu obrazu vo Full HD rozlíšení. Nový 23″ monitor Philips 231P4QUPES je určený používateľom, ktorí potrebujú podávať výkon, nech sú kdekoľvek.

Je vybavený dvoma rýchlymi USB 3.0 porty a jedným USB 2.0, prostredníctvom ktorých používatelia pripojí svoj notebook ku všetkým zariadeniam pripojeným k monitoru – tlačiarňam, externým diskom, fotoaparátom alebo k myši. Extra široké pozorovacie uhly – 178° horizontálne i vertikálne – umožňujú sledovať obsah z akejkoľvek perspektívy.

Pre ešte väčšie pohodlie pri práci je monitor vybavený obľúbenou funkciou PIVOT. Dokonalú kvalitu obrazu vo Full HD rozlíšení ocenia používatelia pri práci s aplikáciami, ktoré vyžadujú presné podanie farieb a stály jas. Monitor Philips 231P4QUPES je ideálny pre použitie v kanceláriách a zdieľaných pracoviskách, dostupný je za 219 eur bez DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena Philips 231P4QUPES v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno