Domov Novinky Pantech Vega Iron2 oficiálne s procesorom Snapdragon 801

Pantech Vega Iron2 oficiálne s procesorom Snapdragon 801

Zdielať

Pantech-Vega-Iron2Pantech oficiálne oznámila, že Vega Iron2 smartfón bude dostupný v Južnej Kórei. High-end LTE smartfón bude k dispozícii na domácom trhu koncom tohto mesiaca. Pantech Vega Iron2 bude príde v čiernej, alebo bielej farbe. Jeho dizajn ponúka kovový rám, ktorý bude v mnohých rôznych farbách. Smartfón tiež disponuje domácim tlačidlom, ktoré sa v prvej verzii nenachádzalo. 

Čo sa týka špecifikácií Pantech Vega Iron2, bude poháňaný štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 801 taktovaným na 2,3 GHz a nie Snapdragon 805, ako sa hovorilo. Vstavaná pamäť ponúka 32 GB a 3 GB RAM. Smartfón prichádza s operačným systémom Android 4.4.2 Kitkat už od výroby.

Ostatné parametre prístroja sú 5,3 palcový AMOLED displej s 1080p, 13 MPx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a predný 2,1 MPx fotoaparát. Hlavný fotoaparát je schopný zachytiť 4K videá. Rozmery Vega Iron2 sú 144,2×73,5×7,9 mm, zatiaľ čo jeho hmotnosť sa zastavila na 152 gramoch.

Pantech-Vega-Iron2-2

 

Smartfón napája silná batéria s kapacitou 3220 mAh. Medzinárodná dostupnosť Pantech Vega Iron2 nebola oznámená. Vzhľadom k tomu, že jeho predchodca bol taktiež určený len pre Kóreu, sa domnievame, že to nie je pravdepodobné.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokV Číne bol predstavený Vivo Xshot
Nasledujúci článokSony v Japonsku predstavil Xperiu ZL2
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno