Domov Novinky Pantech Vega Iron 2: prvý smartfón so Snapdragon 805

Pantech Vega Iron 2: prvý smartfón so Snapdragon 805

Zdielať

Pantech Vega 2Procesor Snapdragon 805 bol predstavený len pred nejakým časom so štyrmi jadrami Krait 450 a beží na takte 2,5 GHz a grafike Adreno 420. Qualcomm je aktuálne najlepší system-on-chip (SoC) a očakáva sa, že prinesie ďalšiu premiéru vlajkových lodí.

Trochu prekvapivo prvým smartfónom, o ktorom počujeme, že má procesor Snapdragon 805. Smartfón má názov Pantech Vega Iron 2 a je určený pre kórejský trh. Smartfón údajne prichádza s 5,5 palcovým displejom s 1080p rozlíšením, 2 GB RAM, 13 MPx zadným a 3 MPx fotoaparátom. Smartfón ponúka 32/64 GB vnútornou pamäťou, USB 3.0, podpora LTE-A a 2800 mAh batériu.

Očakáva sa, že Vega Iron 2 príde v štyroch verziách: M-A910S, M-A910K, M-A910L, a M-A910D. Posledný by mal byť pravdepodobne určený pre zahraničné trhy (hoci je možné, že dostupnosť bude obmedzená), zatiaľ čo zvyšné verzie budú viazané pre troch hlavných operátorov v Južnej Kórei.

Pántoch má v súčasnej dobe finančné ťažkosti vzhľadom k nízkym predajom, ale táto nová vlajková loď môže byť to, čo by mohlo posilniť predaj spoločnosti.

Zdroj: Techorz

Zdielať
Predchádzajúci článokPožiar v továrni na výrobu PCB dosiek pre Samsung
Nasledujúci článokSony predalo už cez šesť miliónov konzolí Playstation 4
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno