Domov Novinky Panasonic uvádza nový odolný tablet Toughpad

Panasonic uvádza nový odolný tablet Toughpad

Zdielať

Panasonic Toughpad 01Panasonic uvádza nový odolný tablet Toughpad FZ-G1, ktorý sľubuje oproti predchádzajúcemu modelu väčší výkon a tiež dlhšiu výdrž na batérie. Očakávať môžeme tiež moderné procesory Core a operačný systém Windows 8.1 Pro. Toughpad FZ-G1 je odolný tablet, ktorý ponúkne 10,1 palcový displej. Používa procesory Intel Core 4. generácie, konkrétne model Core i5-4310 (vPro).

Ide o podnikový tablet, ktorý je určený pre pracujúcich, ktorí často chodia do terénu. Tablet bol testovaný podľa MIL-STD-810G a je odolný voči prachu a vode (stupeň krytia IP65). Použitý displej IPSalpha tiež ponúkne veľmi vysoký jas 800 cd, vďaka čomu nebude problém s jeho čitateľnosťou ani na priamom slnku. Výhodou displeja je aj možnosť ovládania rukavicami.

Do štandardnej výbavy patrí aj predná kamera s rozlíšením 720p a zadná kamera s rozlíšením 5 MPx. Nechýba ani podpora systému GPS a GLONASS, rozhranie Wi-Fi 802.11 ac a batéria, ktorá má mať výdrž až 10 hodín. K dispozícii je tiež vysokokapacitná batéria, ktorá výdrž zdvojnásobí.

Panasonic Toughpad 02

Medzi konfigurovateľné porty patrí USB 2.0, microSDXC, True Serial, LAN, GPS, čítačka čiarových kódov a integrovaná čítačka čipových kariet. Do štandardnej výbavy patrí USB 3.0, Bluetooth 4.0, HDMI a Wi-Fi, rovnako ako predné hardvérové ​​tlačidlá pre základné ovládanie vrátane dvoch konfigurovateľných. Najnovšia verzia tabletu Toughpad FZ-G1 príde na trh do predaja v júni, cena bude od 2169 eur.

Zdroj: Tlačová správa Panasonic

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno