Domov Novinky Panasonic uvádza kameru s diaľkovým ovládaním

Panasonic uvádza kameru s diaľkovým ovládaním

Zdielať

Panasonic AW-HE130 01Panasonic predstavil novú kameru s diaľkovým ovládaním, ktorej predaj bude zahájený v decembri. Nová kamera s diaľkovým ovládaním AW-HE130 využíva na napájanie, ovládanie a pre výstup v kvalite Full HD jediný kábel LAN. Kamera je schopná poskytovať obrazový výstup v kvalite Full HD nielen prostredníctvom HDSDI a HDMI, ale aj prenosu na protokole IP. Vysoko citlivá kamera je vybavená tromi MOS snímačmi typu 1/2.86, ktoré umožňujú vysoko kvalitné natáčanie aj za zhoršených svetelných podmienok.

Je ľahko ovládateľná. Používateľ môže pomocou webového prehliadača na protokole IP ovládať kameru z počítača, tabletu alebo smartfónu. Vďaka chladenie bez ventilátora je kamera tiež veľmi tichá. Kamera je tiež vybavená novým infračerveným nočným režimom a digitálnym nástavcom, ktorý dokáže zväčšiť efektívnu ohniskovú vzdialenosť objektívu o 40% a poskytnúť plynulé video s vysokým rozlíšením.

Panasonic AW-HE130 02

Funkcia kontroly kvality obrazu umožňuje presnú úpravu vzhľadu. Navyše sú k 12 konvenčným osiam k dispozícii ešte tri osi odtieňa pokožky pre presnejšie tieňovanie.

Panasonic AW-HE130 03

Presné nastavenie teploty farieb môže byť tiež vykonané pomocou otočného ovládača pre vykresľovanie farieb v závislosti na aplikácii. Systém optickej stabilizácie obrazu (OIS) automaticky odstraňuje malé vibrácie spôsobené otváraním a zatváraním dverí, aby bolo možné stabilné natáčanie.

Zdroj: Tlačová správa Panasonic

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno