Domov Novinky Panasonic Toughbook: Ľahký a odolný notebook

Panasonic Toughbook: Ľahký a odolný notebook

Zdielať

Panasonic_Toughbook_CF-LX3_01Panasonic predstavil odolný notebook Toughbook CF-LX3, má 14 palcový displej a patrí na trhu medzi najľahšie notebookov s hmotnosťou 1,26 kg. Tiež sa môže pochváliť odolnosťou. Notebook má 64 bitový Windows 8.1 Pro a je vhodný pre tých, ktorí pracujú často mimo kancelárie. K pohodlnej práci prispieva aj klávesnica s rozstupom tlačidiel 19 mm, dôležitým aspektom je aj univerzálna možnosť pripojenia k akémukoľvek perifériu.

Napriek veľkosti je notebook vybavený všetkými rozhraniami pre kancelárske potreby vrátane štandardného pripojenia LAN, konektorov VGA a HDMI pre dátové projektory, tlačiarne a monitory, a samozrejme tiež porty USB 3.0 a 2.0 a slotom na SD kartu. Rýchly prenos dát zaisťuje Wireless LAN, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (do 300 Mbit) a Bluetooth v4.0.  Zachováva vysokú odolnosť pri nízkej hmotnosti. Telo je vyrobené zo špeciálnej magnéziovej zliatiny spevnené zvlnenými rebrami, ktorá znesie aj pád zo stola (76 cm).

Panasonic_Toughbook_CF-LX3_02

Nový notebook v sebe skrýva Windows 8.1 Pro 64-bit (z Windows 8.1 Pro možno preinštalovať na Windows 7 Professional), výkonný procesor Intel Core i5-4310U vPro (vyrovnávacia pamäť 3 MB, 2,0 až 3,0 GHz s Intel Turbo Boost Technology) a grafickú kartu Intel HD 4400 s podporou DirectX 11, ktorá na cestách zvládne aj tie najnáročnejšie kancelárske aplikácie. Technické vybavenie dopĺňajú 4 GB operačnej pamäte (voliteľne 8 GB) a úložisko SSD s kapacitou 128 GB.

Panasonic_Toughbook_CF-LX3_03

Stály kontakt so zákazníkmi alebo kancelárií pomôže udržať webová kamera s Full HD rozlíšením (1920×1080 pixelov) a dva zabudované mikrofóny s filtráciou hluku a vysoko kvalitným príjmom. Toughbook vychádza z osvedčeného radu zariadení Panasonic s odolnou a ergonomickou konštrukciou. Toughbook CF-LX3 je už teraz v predaji za cenu 1864 eur bez DPH.

Zdroj: Tlačová správa Panasonic

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno