Domov Novinky Osemjadrový Full HD smartfón od GoClever

Osemjadrový Full HD smartfón od GoClever

Zdielať

GoClever Insignia 550iVý­rob­ca smar­tfó­nov a tab­le­tov GoCle­ver v tých­to dňoch pri­nie­sol na trh svo­ju vlaj­ko­vú loď v po­nu­ke smar­tfó­nov. Mo­del In­sig­nia 550i po­nú­ka vý­ba­vu za veľ­mi ce­nu. Osem­jad­ro­vý pro­ce­sor tak­to­va­ný na 1,7 GHz, 5,5″ veľ­kým IPS dis­plejom s Full HD roz­lí­še­ním, 2 GB operačnej pa­mä­te, 13 MPx za­dný fo­toa­pa­rát a ako už bý­va zvy­kom aj s pod­po­rou dvoch SIM ka­riet. Vnútorná pamäť má 8 GB, je rozšíriteľná o pamäťové karty microSD do 64 GB.

Základom je operačný systém Android 4.4.2 (KitKat). Zariadenie obsahuje taktiež modul GPS/A-GPS, Bluetooth 4.0 LE, FM tuner, port microUSB, vstup pre 3,5 mm audio jack a slot pre dve SIM karty. O výdrž sa stará batéria s kapacitou 2500 mAh. Rozmery nového tabletu sú 148×74×8 mm a hmotnosť 140 gramov. Dodávaný je v klasickej čiernej farbe, doporučená koncová cena je 199 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu GOCLEVER Insignia 550i Dual poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa AGEM, GoClever

1 komentár

  1. Mám jej od roku 2015 a jsem s nim spokojený hlavně Wifi perfekt chytá a dobře se čtou články na internetu a s fotografiemi jsem spokojen s výkonem 8 jádra a displejem IPS HD vysoké rozlyšení .A GPS je také výborné . Zjistil jsem že se umí přizpůsobit i LTE.Ale není to sláva stačí umí v tom pracovat MT 6592 8 x 1,7 .Na slunci je viditelný dobře .Pouzdro jsem si vyrobil z koženky bez potíží . Jsem spokojen až na kapacitu Lion baterie Ferdik.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno