Domov Novinky Osem palcový tablet s Windows 8.1 a procesorom Intel

Osem palcový tablet s Windows 8.1 a procesorom Intel

Zdielať

Pipo W4 01Pipo W4 je nový, cenovo dostupný model s operačným systémom Windows 8.1 a štvorjadrovým procesorom od Intelu. Plnohodnotný systém Windows 8.1 je poháňaný výkonným štvorjadrovým procesorom od Intelu úspornej architektúry Bay Trail a umožňuje prácu aj v aplikáciách desktopového systému. Z tabletu tak robí mobilný pracovný nástroj, ale aj ako hernú konzolu. Je ideálnym doplnkom aj pre súčasných majiteľov mobilných telefónov s Windows Phone, s ktorými zdieľa totožnou filozofiu ovládanie cez rozhranie Metro.

O zobrazenie na osempalcovom IPS paneli s rozlíšením 1280×800 pixelov má na starosti grafika od Intelu s maximálnym taktom 646 MHz, ktorá výkonovo obstojí aj pri hernom využití. Výbavu ďalej dopĺňa dvojica kamier, zadná s rozlíšením 2 MPx a predná 0,3 MPx, ktorá je vhodná predovšetkým pre videohovory.

Pipo W4 02

Interné 16 GB úložisko je možné rozšíriť pomocou microSD kariet, na hornej strane tabletu nájdete port microUSB, obrazový výstup microHDMI, 3,5 mm slúchadlový jack a mikrofón. Samozrejmosťou je potom podpora bezdrôtových sietí v konfigurácii 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.0. Súčasťou programovej výbavy je ročná licencia na Office 365, nákupom tak získate kompletne vybavené zariadenie pre každodennú prácu i zábavu.

Zdroj: Tlačová správa Satomar

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno