Domov Novinky Orange znižuje ceny za roaming

Orange znižuje ceny za roaming

Zdielať

Orange_LogoUž 3 týždne pred tým ako začne platiť nová eurotarifa, vychádza Orange v ústrety všetkým zákazníkom a opäť znižuje ceny v roamingu nad rámec regulovaných cien. Zákazníci Orangeu môžu komunikovať za ceny ako doma a telefonovať, esemeskovať a teraz už aj surfovať za 12 centov za minútu, SMS či megabajt v celej Európskej únii vďaka obľúbeným roamingovým službám Moja Európa a Roaming+.

S vylepšeným balíkom Moja Európa môžu zákazníci už aj v roamingu surfovať za 12 centov/MB, čo je o polovicu nižšia cena ako regulovaná EÚ. Za ceny ako doma tak môžu nielen telefonovať, prijímať hovory, posielať správy, ale už aj sťahovať dáta. Za všetku komunikáciu v roamingu zaplatia len 12 centov. Mesačný poplatok za balík Moja Európa je 2,99 eur.

Rovnakú cenu za dáta, čiže 12 centov/MB, získajú aj zákazníci, ktorí si aktivujú balík Roaming+. S balíkom Roaming+ získajú navyše aj 30 voľných prichádzajúcich minút v roamingu. Mesačný poplatok za balík Roaming+ je 1,99 eur.

Zákazníci Orangeu okrem výhodných cien za komunikáciu nemusia riešiť ani otázku poistenia pred letnými dovolenkami. V mesačnom poplatku za roaming majú zahrnuté aj cestovné poistenie od MetLife Amslico až do výšky 40 000 eur ako extra benefit. Už v najbližších týždňoch Orange toto poistenie rozšíri z majiteľa roamingového balíka na celú jeho rodinu.

Cestovné poistenie pre 4-člennú rodinu do Chorvátska stojí bežne 50-150 eur na dva týždne. S roamingom od Orangeu tak rodina na dovolenke ušetrí desiatky eur, pretože poistenie má zahrnuté ako extra benefit v mesačnom poplatku za službu.

Zdroj: Tlačová správa Orange

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno