Domov Novinky Orange rozširuje ponuku o dve cloudové služby

Orange rozširuje ponuku o dve cloudové služby

Zdielať

Microsoft_a_OrangeNovými službami Office 365 a Správa mobilných zariadení chce Orange osloviť predovšetkým zákazníkov, ktorých cieľom je optimalizovať svoje firemné náklady. Zákazníci totiž s cloudovou službou získavajú viaceré výhody – finančné a časové úspory, ale aj neobmedzený prístup k službám a dokumentom odkiaľkoľvek, kde je pripojenie na internet.

Jednou z hlavných výhod, ktoré Orange prináša zákazníkom je aj balík 500 MB predplatených dát, ktoré získa so službou Office 365 už v rámci mesačného poplatku. Služby Office 365 a Správa mobilných zariadení sú dostupné za mesačný poplatok a teraz ich navyše môžu zákazníci mať až na jeden mesiac bezplatne.

Cloudové riešenie Office 365 prináša zákazníkom balík obľúbených kancelárskych služieb v kombinácii s 500 MB predplatených dát na jeho využívanie v mesačnom poplatku. Zákazník tak po zakúpení získa kompletnú službu, s ktorou bude mať vždy k dispozícii aktuálne verzie aplikácií Microsoft Office ako napríklad Word, Excel, Power Point, ale aj e-mailovú schránku či možnosť ukladať si a zdieľať dokumenty vo webovej lokalite a ďalšie.

Služba je vďaka predplatenému objemu dát pripravená na používanie kedykoľvek. Office 365 je v Orangei dostupný v dvoch produktových líniách Business Line a Enterprise Line. Na základe počtu licencií a rozsahu funkcionalít má zákazník k dispozícii celkovo štyri balíky služby, a to už od 6 eur mesačne.

Office 365

Business Light

Business

Enterprise Light

Enterprise

Aktivačný poplatok

0 €

0 €

0 €

0 €

Mesačný poplatok

6,00 €

14,00 €

9,00 €

24,00 €

Druhou cloudovou službou je Správa mobilných zariadení. Podnikateľom a firmám prináša v cloude praktické riešenie umožňujúce nastavenia firemných telefónov na diaľku. Služba umožňuje napríklad jednoducho zaslať nastavenia pre prijímanie emailov do zariadenia zamestnanca, možnosť povoliť či zakázať používanie niektorých funkcionalít alebo uzamknúť telefón v prípade straty či krádeže.

Služba je aktuálne dostupná v základnom balíku Štart za mesačný poplatok 1,59 eura na jedného používateľa. Orange k tomu zákazníkovi pribalí aj 10 MB dát na zálohovanie a jeden balík služby pre administrátora služby bezplatne.

Správa mobilných zariadení

Štart

Aktivačný poplatok

0 €

Mesačný poplatok na jedného používateľa

1,59 €

Úložný priestor pre zálohovanie dát (kontaktov a kalendára) z telefónu

10 MB

Zdroj: Tlačová správa Microsoft, Orange

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno