Domov Novinky Orange pozýva ľudí, aby vytvorili rekord

Orange pozýva ľudí, aby vytvorili rekord

Zdielať

Orange_LogoV pondelok, 16. decembra od 16.30 h, na Námestí SNP v Banskej Bystrici sa v spolupráci so Slovenskými rekordami pokúsime o slovenský rekord v podobe najväčšieho vianočného stromčeka vytvoreného z ľudí.

Ambasádormi projektu je štvorica hercov Ľubo Kostelný, Zuzana Šebová, Michal Kubovčík a Zuzana Porubjaková, ktorí sú okrem iného známi aj ako televízna rodinka Štedrých či Zložilovcov. Pokus o slovenský rekord prídu osobne podporiť aj dvaja z nich. Zuzana Porubjaková a Michal Kubovčík sa už tešia, ako sa spolu s vami zapoja do vytvorenia obrieho vianočného stromčeka. Podujatie sa koná v spolupráci s Mestom Banská Bystrica.

Orange spája rodiny a prináša jedinečné zážitky, ktoré najlepšie chutia, keď ich prežívame spolu s našimi najbližšími. Pozvanie preto samozrejme platí aj pre vašich blízkych a všetkých, ktorí v tomto čase plánujú návštevu mesta pod Urpínom. Vytvorme spolu najväčší vianočný stromček, ktorý na záver rozsvietime pomocou mobilných telefónov. Tak si ich nezabudnite zobrať so sebou.

Zdroj: Tlačová správa Orange

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno