Domov Nezaradené Oplatí sa PlayStation 4 aj v roku 2020?

Oplatí sa PlayStation 4 aj v roku 2020?

Zdielať

Môžeme konštatovať, že PlayStation 4 sa nezmazateľným písmom vryl do sŕdc všetkých hráčov hier. Aj napriek tomu, že tento rok ho vystriedala novšia generácia hernej konzoly, konzola PlayStation 4 rozhodne nepatrí do starého železa.

PlayStation 4 bol predstavený v roku 2013 a okamžite spustil šialenstvo na trhu s počítačovými hrami a hernými konzolami. Zaujal totiž svojím, doslova strhujúcim, grafickým výkonom, ktorý sa rozhodne nemá za čo hanbiť ani neuveriteľných sedem rokov od svojho vydania. Taktiež hráčov uchvátil prepracovaný a pomerne elegantný dizajn konzoly či originálne tituly, ktoré boli určené výlučne len na PS4. Aj napriek tomu, že tento rok k nám prišla nová next-gen generácia PlayStationu, stále si myslíme, že PS4 má čo povedať a mnoho hráčov si ho aj napriek už 5. generácii PlayStationu kúpi.

Dôvodom je priaznivá cena, za ktorú si dnes môžete PS4 kúpiť. Nie je to však len cena, ktorá vás môže presvedčiť k tomu, aby ste mu dali prednosť napríklad pred Xboxmi. Druhým dôvodom je skutočne veľké kvantum herných titulov, ktoré boli vydané exkluzívne pre PlayStation 4 a vy si ich tak teraz môžete vychutnať v 4K rozlíšení. Okrem toho sa PlayStation 4 môže stať vašou multimediálnou stanicou a pomocou neho tak môžete spustiť množstvo zábavných aplikácií ako Spotify, YouTube či Netflix.

Ak chcete vydolovať zo svojho PlayStation 4 maximum, mali by ste používať službu PlayStation Plus. Pomocou nej si totiž zabezpečíte prístup k rôznym hrám či sťahovateľnému obsahu. Získate však aj exkluzívne zľavy na nové hry či 100 GB cloudové úložisko. Všetci hráči sú momentálne nadšení z príchodu nového next-gen PlayStation 5. Ak však patríte medzi ten typ hráča, ktorý nemá na hranie hier až toľko času a chcete získať kvalitnú hernú konzolu za rozumnú cenu, tak PlayStation 4 je práve pre vás. Táto konzola totiž bude v kurze a podporovaná od samotnej spoločnosti Sony ešte niekoľko rokov.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno