Domov Novinky OnePlus One na AnTuTu prekonáva Samsung a Sony

OnePlus One na AnTuTu prekonáva Samsung a Sony

Zdielať

oneplus logoOnePlus One môže byť slušným smartfónom keďže ešte pred jeho oficiálnym oznámením sa objavil výsledok Benchmarktestu na AnTuTu. Najviac prominentný člen tímu Cyanogen Mod Steve Kondik, zdieľal na Google+ screenshot obrazovky s jeho výkonom v populárnom AnTuTu.

Aj keď názov smartfónu nebolo výslovne potvrdený, že skutočne ide o oficiálny OnePlus len komentoval to slovami: “V poslednej dobe to bola v kancelárii ťažká práca. Nemôžem sa vzdať zariadenia, ale tu je to čo môžete už čoskoro očakávať!”

Takže teraz sa poďme sústrediť na skóre. Skóre je 36.715 bodov a je to vynikajúci úspech, prekonať výsledok Galaxy Note 3 a aj Sony Xperia Z Ultra, aj keď oba smartfóny majú rovnaký procesor Snapdragon 800. Je zrejmé, že CM ROM je trochu viac odľahčený ako napríklad TouchWiz a zanecháva nejaký extra výpočtový výkon k dispozícii pre používateľa.

oneplus-one

Ako sa už skôr potvrdilo OnePlus One bude v predaji v 2. štvrťroku. Je potvrdené, že cena bude pod 400 dolárov, ale to je zrejme cena bez dane.

Zdroj: GizChina.com

Zdielať
Predchádzajúci článokVLC Media Player pre Windows 8 v Metro verzii
Nasledujúci článokPanasonic má 20 palcový 4K tablet Touchpad 4K UT-MB5
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno