Domov Novinky Okrúhle smart hodinky od LG sú tu

Okrúhle smart hodinky od LG sú tu

Zdielať

LG G Watch R nechcú ponúknuť stovky zbytočných funkcií. Namiesto toho sa výrobca zameral na dizajn. Najnovšie chytré hodinky od LG sa tak možno stanú aj elegantným módnym doplnkom. Spoločnosť tak uviedla svoje druhé smart hodinky, ktoré opäť bežia na platforme Androdi Wear.

Ide zároveň o druhé zariadenie s okrúhlym displejom (prvá bola Motorola Moto 360). Hodinky majú priemere 1,3 palcový Plastic OLED displej s rozlíšením 320×320 pixelov. Základ zariadenia tvorí štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 s taktom 1,2 GHz a 512 MB RAM. Kapacita batérie je 410 mAh, vnútorná pamäť zariadenia 4 GB. Je tu tiež zvýšená odolnosť proti vode a prachu (certifikácia IP67). Platforma je kompatibilná so smartfónmi s operačným systémom Android 4.3 Jelly Bean a vyšším.

G_Watch_R_2

Hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, opasok je potom z teľacej kože. Nové hodinky od LG sa na prvých trhoch objavia začiatkom posledného štvrťroka tohto roka, najskôr však v októbri. Cena a podrobnejšie informácie o LG G Watch R budú zverejnené neskôr.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu LG G Watch R W110 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: LGnewsroom.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno