Domov Novinky OKI rozširuje multifunkčné A3 tlačiarne pre objemné tlače

OKI rozširuje multifunkčné A3 tlačiarne pre objemné tlače

Zdielať

OKI ES9455MFP 01Spoločnosť OKI predstavila pokročilú rad multifunkčných farebných tlačiarní (MFP) formátu A3 s digitálnou LED technológiou tlače zahŕňajúci modely ES9455 MFP, ES9465 MFP a ES9475 MFP. Zariadenia sú určené predovšetkým pre nasadenie vo veľkých pracovných skupinách a spoločnostiach, kde je potreba rýchly veľkoobjemovú tlač, kopírovanie a skenovanie. Uplatní sa napríklad vo vzdelávacom sektore.

Multifunkcie OKI ES94X5 MFP sú vybavené veľkým farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 23 cm, poskytujúcim ľahký prístup ku všetkým funkciám zariadenia. Otvorená architektúra platformy SXP a vstavané rozhranie webových služieb poskytuje podporu pre skenovanie, tlač aj archiváciu dokumentov, a ponúka tak zákazníkom možnosť efektívne prispôsobiť a kontrolovať tok dokumentov.

Model ES9475 MFP s rýchlosťou tlače 50 strán za minútu svojím vybavením predstavuje súčasný štandard pre profesionálne obchodné tlač. Pokročilé bezpečnostné funkcie a bezproblémová integrácia s dokumentovým workflow umožňujú používateľom maximálnu produktivitu aj pri práci s dôvernými dokumentmi.

OKI ES9455MFP 02

Všetky uvedené modely sú ponúkané s radom voliteľných zásobníkov, vrátane voľby konfigurácie buď s kabinetom pod tlačiareň, podstavcom s podávačom papiera (PFP), alebo veľkokapacitným podávačom (LCF) a radou možností dokončovacích riešení. Rad ES94X5 MFP kombinuje jednoduchú prácu s papierom a vysoké tlačové rozlíšenie, takže užívateľ má možnosť vytvárať a dokončovať širokú škálu dokumentov priamo na pracovisku.

Zdroj: Tlačová správa OKI

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno