Domov Novinky Očakávaná aktualizácia Samsung zariadení sa blíži

Očakávaná aktualizácia Samsung zariadení sa blíži

Zdielať

samsung-sign-923Zahraničný portál Sammobile zistil informácie kedy a ktoré zariadenia dostanú aktualizáciu na Android 4.3. Viac sa dočítate v článku.

Sammobile zistil, že Samsung začal testovať na zariadeniach android 4.3. Konkrétne ide o zariadenia Note 2, S4 a S3. Počas dnešného dňa začala aj spoločnosť HTC rozposielanie aktualizácii 4.3. Takže ako prvý kto začal rozposielanie najnovšej verzii 4.3 je práve HTC. Podľa Sammobile túto aktualizáciu Samsung začne rozposielať až niekedy v októbri pre zariadenia S4, koncom októbra alebo začiatkom novembra S3 a nakoniec koncom novembra alebo začiatkom decembra Note 2.

sfr

Asi to je tým, že Samsung chce dať nejakú tu exkluzivitu práve Note 3, ktorá už má android 4.3. Aktualizácie by údajne so sebou mali priniesť nielen nové funkcie Androidu 4.3, ale aj novú verziu prostredia TouchWiz. Informácie poskytnuté portálom Sammobile Samsung pracuje aj na update s Androidom 4.3 pre zariadenia zo série Mega.

Zdroj: Sammobile.com

Zdielať
Predchádzajúci článokHTC má problémy s dodaním HTC Mini
Nasledujúci článokRecenzia: LG Optimus 4X HD
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno