Domov Novinky Obľúbené zostavy HAL3000 MČR mieria na slovenský trh

Obľúbené zostavy HAL3000 MČR mieria na slovenský trh

Zdielať

HAL3000_MCRPLAYzone, usporiadateľ oficiálnych Majstrovstiev ČR v počítačových hrách, dnes oznámil, že obľúbené a kritikmi pozitívne hodnotené zostavy HAL3000 MČR mieria aj na slovenský trh, kde ich exkluzívnym predajcom bude e-shop realshop.sk.

Herné zostavy HAL3000 MČR, ktoré sa momentálne vyrábajú vo svojej 4. generácii a veľmi dobre vyšli z recenzií napríklad na českých serveroch, na konci mesiaca zamieria aj na slovenský trh. Zatiaľ čo v Českej republike je ich výhradným predajcom CZC.cz, na Slovensku sa budú dať kúpiť v obchode realshop.sk, a to vo všetkých najnovších verziách.

Konkrétne je reč o nižšie uvádzaných zostavách, ktoré sú osadené tým najlepším hardvérom od spoločností Intel, Gigabyte, NVIDIA či Western Digital. Zostavy sa pohybujú v cenovej kategórii 759 € až 1 379 € vrátane DPH a okrem samotného PC navyše získate súbor najnovších hier, ktoré si môžete vychutnať do maximálnych detailov, alebo kupón na ďalší nákup.

Ak si tieto zostavy, na ktorých sa odohralo nedávne MČR 2013 v pražských Letňanoch, a ktoré si odniesli všetci aktuálni majstri počítačových hier, chcete otestovať ešte pred zakúpením, máte ojedinelú možnosť. Na slovenskej pôde ich bude možné vidieť už 22. a 23. novembra na výstave BITE v Bratislave.

Zdroj: Tlačová správa HAL

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno