Domov Novinky Objavili sa videá s prvým tabletom NVIDIA Tegra Note

Objavili sa videá s prvým tabletom NVIDIA Tegra Note

Zdielať

nvidia-logo-32Pamätáte si ešte, keď sme písali o tom, že sa pripravuje prvý tablet s názvom NVIDIA Tegra Note? 

Tablet sa skladá zo 7-palcového IPS s rozlíšením 1280×800 pixelov,  NVIDIA Tegra 4 SoC, ktorá sama sa skladá zo štvorjadrového procesoru Cortex-A15 taktovaného na 1,8 GHz a 72-jadrovej grafickej karty GeForce a 16 GB flash pamäte. Obsahuje taktiež PureAudio reproduktory, 5 MPx zadný fotoaparát, slot pre pamäťové karty microSD, microHDMI port a vstavaný stylus.

Batéria vnútri Tegra Note vydrží až 10 hodín prehrávania HD videa na jedno nabitie. Operačný systém bude čistý Android. NVIDIA tiež rozhodla zahrnúť do tabletu technológiu DirectStylus. V ďalšom videu je uvedené, že rýchlosť prehliadania webových stránok, ktoré NVIDIA propaguje až o 50 percent rýchlejší než tablety za dvojnásobok ceny. Cena Nvidia Tegra Note by mala  byť 199$.

Zdroj: PhonearenaAndroidcommunity

Zdielať
Predchádzajúci článokSmartfón Nokia 1820 a tablet Nokia Lumia 2020 na MWC 2014?
Nasledujúci článok12,2 palcový Samsung Galaxy Note s 3G sa objavil na FCC
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno